پیوس: بازی های سخت استقلال مانده/ پرسپولیس هنوز می تواند قهرمان شود

بازیکن دهه 70 پرسپولیس معتقد است این تیم با وجود عقب ماندگی 6 امتیازی هنوز شانس قهرمانی دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ اختلاف شش امتیازی پرسپولیس با رقیب سنتی باعث شده که بسیاری قهرمانی را از آن آبی ها بداند. عقیده ای که فرشاد پیوس با آن مخالف است و درباره آن به تسنیم گفت: چیزی که کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس باید بدانند، این است که هنوز هیچ چیز تمام نشده و سر و صداهایی که به راه افتاده بی‌دلیل است. پرسپولیس هنوز شانس دارد و باید با تمام قوا 6 بازی پایانی را بازی کند.

وی افزود: پرسپولیس باید باخت به آلومینیوم را فراموش و در این چند روز تا شروع مجدد لیگ به لحاظ روحی و روانی خود را آماده کند. هنوز باید پرسپولیس را مدعی قهرمانی لیگ بدانیم چون 6 بازی دست نخورده باقی مانده و سرخپوشان می‌توانند فاصله 6 امتیازی با استقلال را جبران‌‌ کنند، به شرطی که کادرفنی و بازیکنان بازی‌های باقی‌مانده تا پایان لیگ را با آرامش و تمرکز بالا برگزار کنند. در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست و سرخپوشان نباید امیدهایش را از دست بدهد. کار سخت است ولی استقلال هم بازی‌های سختی دارد و احتمال از دست دادن امتیاز این تیم زیاد است.

بازیکن پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: تعطیلی لیگ فرصت خوبی بود که کادرفنی و بازیکنان به لحاظ بدنی و ذهنی ریکاوری مناسبی داشته باشند تا با شروع مجدد مسابقات با تمام انرژی و با انگیزه بالا بازی‌های باقی‌مانده لیگ را انجام دهند و بدانند هنوز کار تمام نشده و می‌توانند ششمین قهرمانی پیاپی را کسب کنند.

پیوس درباره انتقادهایی که از این مدت از بازیکنان خارجی پرسپولیس صورت گرفته، عنوان کرد: این بازیکنان با نظر کادرفنی به پرسپولیس آمده‌اند و کادرفنی در فرصت مناسب باید نسبت به جذب و عملکرد آنها پاسخ دهد. پرسپولیس تیم بزرگی است و وقتی بنا به جذب بازیکن خارجی است باید فردی به تیم بیاید که سطح بالاتری نسبت به بازیکنان ایرانی داشته باشد. در حال حاضر زمان مناسبی برای این حرف‌ها نیست و باید به طور کامل از تیم و کادرفنی حمایت کرد. بازی‌های حساسی در پیش است و تمام اعضای تیم باید با تمرکز و آرامش کامل در بازی‌های پیش رو حضور پیدا کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید