پرسپولیس پرونده رادوشویچ را به CAS می برد

پرسپولیسی ها قصد دارند مانند تمام پرونده های انضباطی که به شکست منجر شده، پرونده رادوشویچ را هم به CAS ببرند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پس از صدور رای پرونده شکایت بوژیدار رادوشویچ از پرسپولیس و محکومیت این باشگاه به طلب 866 هزار دلاری، پرسپولیس قصد دارد این پرونده را به دادگاه CAS ببرد.

مصطفی لشگری، مدیر روابط عمومی پرسپولیس در ارتباط با مشکل ساز شدن پرونده رادوشویچ در مسیر دریافت مجوز حرفه‌ای خاطر نشان کرد: این که پرسپولیس از سال‌های گذشته، بدهی‌های فراوان و سنگین دارد، مطلب پنهانی نیست و بارها درباره آن، صحبت شده است. قطعا روی این موارد در حال فکر و برنامه ریزی هستیم. اتفاقا درآمد حاصل از واگذاری سهام که با تدبیر اتخاذ شده، به باشگاه خواهد آمد فرصتی خواهد بود تا بخشی از این مشکلات را حل کنیم. درباره تاثیر موردی چون پرونده رادوشویچ و حکم فیفا با توجه به روندی که وجود دارد و همه از آن مطلع هستند نیز شاید نیاز به توضیح خاصی نباشد. از یک طرف فرایند صدور مجوز حرفه‌ای هنوز شروع نشده است که بخواهد با مشکل روبه‌رو شود و نکته دیگر این است که باشگاه پرسپولیس به بخش‌هایی از رای صادره به استناد مدارک موجود اعتراض دارد. بعد از اخذ شرح تفصیلی رای از فیفا، قطعا موضوع از طریق دادگاه داوری ورزش دنبال خواهد شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: فرایند حرفه‌ای سازی هنوز آغاز نشده است ولی باشگاه پرسپولیس به دنبال انجام مقدمات کار است و با توجه به این که پرونده رادوشویچ به CAS ارجاع داده خواهد شد، طبعا تا پیش از صدور رای نهایی اثری در این موضوع ندارد.

لشگری در ارتباط با ابراز نگرانی هواداران در پی انتشار بعضی اخبار، اظهار داشت: قبل از پرداختن به این موضوع باید گفت؛ اصولا آغاز فرایند صدور مجوز حرفه‌ای برای سال 2023 هنوز به باشگاه پرسپولیس اعلام و ابلاغ نشده است. با این وجود بخش‌های مربوط به این امر در باشگاه فعالیت‌های خود را برای جمع آوری و تنظیم مدارک مورد نیاز آغاز کرده‌اند. فعالیت‌ها با نگاه و توجه به این مساله دنبال می‌شود. در آینده نزدیک نیز کارگروه دریافت مجوز حرفه‌ای تشکیل خواهد شد تا به صورت منظم هماهنگی‌های بین بخشی و روند پیشرفت کار در آن دنبال شود.

وی ادامه داد: اقداماتی مانند آغاز فرایند واگذاری سهام باشگاه به بخش خصوصی که از اواخر سال گذشته آغاز شد و منتظر ورود آن به فازهای بعدی هستیم نیز از جمله اهدافش، حل یکی از مهمترین موانع و مشکلات مربوط به دریافت مجوز حرفه‌ای است.

دیدگاه تان را بنویسید