مخالفت نکونام با درخواست استقلال و مجیدی

نکونام اجازه جدایی صالح حردانی و پیوستن این بازیکن به استقلال را نمی دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مهم ترین مشکل کنونی استقلال، مصدومیت های متوالی وریا غفوری است که دست فرهاد مجیدی را در پوست گردو گذاشته و جایگزین مناسبی برای نقطه قوت تیمش ندارد و در نتیجه این منطقه از زمین آبی ها به پاشنه آشیل این تیم تبدیل شده است.

مجیدی در ابتدای فصل جاری به دنبال جذب صالح حردانی بود و به همین دلیل قید موسوی، مدافع راست تیمش را زد ولی فولاد با درخواست استقلال برای پیوستن به این تیم موافق نکرد.

استقلالی ها باز هم علاقه خود برای جذب مدافع راست و جوان فولاد خوزستان اعلام کرده اند اما جواد نکونام نمی خواهد بازیکن ملی پوش تیمش را از دست بدهد.

سرمربی فولاد در نشست خبری درباره علاقه استقلالی ها به این بازیکن اظهار کرد:  من توجهی به صحبت‌های بیرون ندارم و همیشه به واقعیت‌ها توجه می‌کنم و روی آن‌ها تمرکز می‌کنم و اول فصل زمانی که من آمدم چون روز آخر نقل و انتقالات بود به من این تغییر پیشنهاد شد و من موافقت نکردم و اگر قرار است تغییری صورت بگیرد باید بازیکنانی بگیریم که به تیم کمک کنند ولی من موافقت نکردم و الان هم موافق این جدایی نیستم و به جلو می‌رویم تا با بازیکنان مورد نظرمان صحبت کنیم تا ببینیم کدام یک را می‌توانیم به خدمت بگیریم.

 

دیدگاه تان را بنویسید