اظهارنظرها قبل از الکلاسیکوی سوپرکاپ

ذوق هنری سعودی؛ بازیکنان رئال در لباس عربی + عکس

مسئولان عربستانی با ابتکار عملی جالب ورود بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا به ریاض را خوشامد گفتند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم‌های بارسلونا و رئال مادرید، فردا شب در حالی باید در مرحله نیمه نهایی سوپر جام اسپانیا به مصاف یکدیگر بروند که میزبان این بازی ورزشگاه ملک فهد در ریاض است. مسئولان عربستانی برای خوشامد گویی به بازیکنان و اعضای این تیم‌ها، دست به اقدام جالبی زدند.

* بازیکنان رئال در لباس عربی

مسئولان عربستانی با تهیه و نصب بنرهایی در ورزشگاه که تصاویر ستاره‌هایی چون کریم بنزما، کورتوآ، وینیسیوس، تونی کروس و ... با لباس عربی در آن‌ها چاپ شده است، به اعضای این تیم خوشآمد گفتند. 

بازیکنان رئال مادرید در لباس عربی

ملاقات بازیکنان رئال و بارسا

بازیکنان و اعضای کادرفنی دو تیم بارسلونا و رئال مادرید، پس از ورود به ریاض در فرودگاه با یکدیگر دیدار کردند. بازیکنان اسپانیایی دو تیم نیز برخورد بسیار دوستانه‌ای با یکدیگر داشتند. 

ملاقات بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا

ملاقات بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا

ملاقات بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا

ملاقات بازیکنان رئال مادرید و بارسلونا

بوسکتس: حرف بقیه برایم مهم نیست

این دو تیم در شرایطی در عربستان و در مرحله نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا به مصاف رئال مادرید می‌روند که بسیاری شانس رئال مادرید برای کسب پیروزی را بیشتر می‌دانند. اما سرخیو بوسکتس کاپیتان بلوگرانا در نشست خبری پیش از این دیدار اعلام کرد که چنین چیزی برای تیم بارسلونا مهم نیست و آن‌ها شانس زیادی برای رد دارند.

سرخیو بوسکتس گفت: "در یک بازی کلاسیک، همه چیز بدون توجه به فاصله امتیازات در لالیگا برابر است. امیدوارم بتوانیم همه بازیکنان را در اسرع وقت به ترکیب بازگرداند. البته ما باید وظیفه خود را به خوبی انجام دهیم. برایم مهم نیست که برخی شانس رئال مادرید برای کسب پیروزی را کمی بیشتر می‌دانند. امیدوارم مثل آخرین الکلاسیکو موقعیت‌هایی برای گلزنی داشته باشیم، اما باید بسیار مراقب بود چون همه چیز در زمین مشخص می‌شود.

ژاوی: رئال الان بهترین تیم اسپانیا است

سرمربی بارسلونا در نشست قبل بازی گفت: "الکاسیکو برای ما یک چالش مهم است، یک فرصت برای بازی در فینال و قهرمانی. پیروی در این بازی می‌تواند یک نقطه عطف باشد و سعی خواهیم کرد قهرمان باشیم و خوب دفاع کنیم. مادرید در شرایط بسیار خوبی قرار دارد و در حال حاضر در اسپانیا بهترین است. همانطور که جدول می گوید. با این حال ال‌کلاسیکو غیرقابل پیش بینی است و می‌دانیم که راه‌هایی برای آسیب رساندن به رئال داریم. رئال مادرید بازیکنانی نظیر آسنسیو، بنزما و وینیسیوس را در اختیار دارد و این موضوع یک امتحان بزرگ برای ماست.

آنچلوتی: نگرانم بارسا را دست کم بگیریم

سرمربی تیم رئال مادرید در نشست پیش از بازی گفت: "هدفی جز پیروزی نداریم، اما روند مسابقه مشخص می‌کند چه تیمی پیروز خواهد شد. باید در بهترین سطح خودمان باشیم چرا که حریفمان بارسلونا است و آنها نیز هدفی مشترک دارند. دنی کارواخال وضعیتش مشخص نیست و در جناح راست ابهاماتی داریم. بین مارکو آسنسیو و رودریگو نیز بازیکن سرحال تر به زمین می‌رود. تنها نگرانی من این است که بازیکنانم فردا بارسا را دست کم بگیرند. ما همه ابزار لازم برای پیروزی بر بارسا را در اختیار داریم و باید در زمین ثابت کنیم که تیم بهتری هستیم. این بازی هم مثل ال کلاسیکوی رفت لالیگا از صفر شروع می‌شود و هیچ تیمی از پیش برنده نیست."

* دومین الکلاسیکو خارج از مرزهای اسپانیا

رئال مادرید و بارسلونا فردا اولین بازی نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا را برگزار خواهند کرد و برنده راهی فینال می‌شود تا با پیروزی دیدار بیلبائو و اتلتیکو روبرو شود.

سوپرکاپ اسپانیا در عربستان به انجام خواهد رسید و این دومین ال کلاسیکویی است که در خارج از مرزهای اسپانیا برگزار می‌شود.

دیدگاه تان را بنویسید