پرسپولیس بی سرپرست شد؛ صدری بعد از دعوا در اینستاگرام استعفا داد+ عکس

مجید صدری با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش، از سمت خود استعفا داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مجید صدری سرپرست مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس تهران با انتشار پستی در صفحه شخصی اش، از سمت خود استعفا داد.

IMG_20220111_192159_950

صدری در صفحه شخصی خود نوشت: با تقدیم نامه‌ای خدمت وزیر محترم ورزش جناب آقای دکتر سجادی تقاضا کردم که با استعفای اینجانب از ریاست هیات مدیره و سرپرستی باشگاه موافقت کند.

صدری در گفت و گوی دیشب خود با کاظم اولیایی عضو کمیته بدوی فدراسیون فوتبال، درگیری لفظی شدیدی داشت و بارها کمیته استیناف و بدوی را محکوم به خیانت علیه هواداران پرسپولیس و استقلال کرد.

دلیل استعفای صدری از سرپرستی پرسپولیس

 امروز قرار بود سرپرست مستعفی سر‌خ‌پوشان همراه با نماینده کارگزار جدید پرسپولیس با یک شرکت قرارداد جدیدی برای حمایت مالی از این باشگاه امضاء کند اما جایگاه متزلزل صدری سبب شده طرف مقابل به وی اعلام کند تضمینی برای اجرای تعهدات پرسپولیس در صورت جدایی وی از این باشگاه وجود ندارد و به همین دلیل از عقد قرارداد صرف نظر کرد. 

اتفاقی که پس از عقد قرارداد پرسپولیس با کارگزار جدید چندین بار تکرار شده و مستحکم نبودن جایگاه صدری مانع عقد قرارداد با پرسپولیس و کارگزار از طرف برخی شرکت‌ها شد. پس از اتفاق امروز هم صدری تصمیم گرفت از سمت خود استعفاء بدهد. 

این در شرایطی است که سرپرست باشگاه پرسپولیس طبق قول خود به بازیکنان و اعضای کادرفنی قرار بود تا امروز بخش دیگری از مبلغ قرارداد آنها را به حساب‌شان واریز کند اما این اتفاق رخ نداد.

بازیکنان پرسپولیس از ابتدای فصل ۲۰ درصد قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و اکنون با توجه به مشکلات مالی باشگاه و استعفای صدری مشخص نیست این تیم که قرار است پنجشنبه آخرین دیدار خود در دور رفت لیگ برتر را مقابل فجرسپاسی برگزار کند، چه واکنشی به این اتفاق نشان خواهند داد.

دیدگاه تان را بنویسید