زمین اهدایی به قهرمان پارالمپیک فرمالیته بود؟!

قهرمان پارالمپیک می‌گوید پس از کسب مدال طلا توسط او در توکیو، استاندار لرستان در مراسم تجلیل از مدال‌آوران این استان وعده اهدای یک قطعه زمین را به او داده، اما در حال حاضر کسی از مسوولان این استان پاسخگو نیست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، حامد امیری ادعا کرد: پس از بازگشت از بازی های پارالمپیک توکیو طی مراسمی که با حضور استاندار لرستان، روسای هیات‌ها و مدیران کل استان برگزار شد، استاندار لرستان از من به خاطر کسب مدال طلای پارادوومیدانی در رشته پرتاب نیزه با دادن یک قطعه زمین تجلیل به عمل آورد.

ایسنا نوشت؛ وی گفت: با وجود این که نزدیک به ۲ ماه است که پیگیر زمین اهدایی خود از سوی استاندار لرستان هستم، اما متاسفانه هیچ کس پاسخگو نیست و زمین اهدایی گم شده است!

دارنده مدال طلای بازی های پارالمپیک توکیو در رشته پرتاب نیزه، تصریح کرد: معلوم نیست زمین اهدایی در کدام قسمت لرستان واقع شده که هیچ کسی اطلاعی از آن ندارد. فکر کنم اهدای چنین زمینی در مراسم تجلیل به صورت فرمالیته و در حد وعده‌ بوده است.

امیری همچنین درباره میزان آمادگی خود برای شرکت در مسابقات بین المللی فزاغ امارات، گفت: در شرایط آمادگی بسیار خوبی حتی نسبت به پارالمپیک توکیو قرار دارم و تلاشم کسب ۳ مدال نیزه، وزنه و دیسک در فزاغ امارات است. البته در  نیزه به دنبال رکوردشکنی و در دیسک و وزنه سعی دارم رکورد جدیدی را به ثبت برسانم.

وی درباره برنامه تمرینات خود اظهار کرد: در حال حاضر روزی ۳ ساعت تمرین پرتاب در صبح و ۳ ساعت کار بدنسازی، کششی، بارفیکس و هوازی بعدازظهر انجام می‌دهم، ضمن این که روزی ۴ کیلومتر ویلچررانی دارم تا در بهترین شرایط خود را برای شرکت در مسابقات بین‌المللی فزاغ امارات آماده کنم.

دارنده مدال طلای پارالمپیک توکیو در پرتاب نیزه در پایان، گفت: هدف اصلی من شرکت در بازیهای پاراآسیایی چین و رکوردشکنی جدید در نیزه و کسب مدال طلا در این بازیها است.

 

دیدگاه تان را بنویسید