اعتراف برانکو پس از حذف تیم ملی عمان از جام کشورهای عربی+عکس

سرمربی تیم ملی عمان دلیل برتری تیم ملی تونس در رقابت های کشورهای عربی را عنوان کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی فوتبال عمان شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام کشورهای عربی به مصاف تونس رفت و با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد و از این رقابت ها خداحافظی کرد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی عمان بعد از این ناکامی، گفت: به تیم ملی تونس به خاطر این برد تبریک می گویم. آنها مستحق برد بودند و برای آنها در آینده آرزوی موفقیت می کنم. بازی سختی را مقابل تونس داشتیم.

وی افزود: اعتراف می کنم که تونس تیم برتر میدان بود. بازیکنانم را سرزنش نمی کنم چون آنها تمام تلاش خود را کردند اما ما راه حل های زیادی برای برد در این بازی نداشتیم.

وی ادامه داد: در برخی از اوقات رسیدن به برد سخت است. مهمترین نکته این بود که بازیکنان ما در این رقابت ها تجربه خوبی کسب کردند. آینده برای ما اهمیتی زیادی دارد و بازی های مهمی مقابل عربستان و استرالیا در مقدماتی جام جهانی 2022 داریم.

سرمربی کروات عنوان کرد: دو دلیل داشت که ما مقابل تونس نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. اولی  این بود که ما 3 بازی در یک هفته انجام دادیم و دومی این بود که بعد از این فشار مقابل تیم قدرتمندی مثل تونس بازی کردیم که بازیکنان خوبی دارد.

برانکو در پایان گفت: هر تیمی که به نهایی این رقابت ها می رسد شانس رسیدن به فینال است. تونس بازیکنان سطح بالایی در تمام پست ها دارد. آنها مقابل ما قدرتشان را نشان دادند و می توانند به فینال برسند.

14000920000174_Test_NewPhotoFree

دیدگاه تان را بنویسید