نشست خبری هفته نهم لیگ برتر فوتبال

مجیدی: به شدت از ژستد و یامگا راضی ام!/ حسینی: زورمان به استقلال نرسید

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در مورد بازی فکر می‌کنم در هر دو نیمه تیم برتر بودیم و به بازیکنانم بابت فوتبال خوبی که ارائه کردند خسته نباشید می گویم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فرهاد مجیدی بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری اظهار داشت: در مورد بازی فکر می‌کنم در هر دو نیمه تیم برتر بودیم و به بازیکنانم بابت فوتبال خوبی که ارائه کردند خسته نباشید می‌گویم. امیدوارم از بازی‌های آینده هم این بردها ادامه داشته باشد.

وی در مورد اینکه دو تیم بیشتر بازی هوایی و مستقیم را در دستور کار داشتند که ظاهراً به خاطر شرایط زمین بود، گفت: بازیکنانم امروز خیلی خوب بازی کردند همانطور که شما فرمودید کیفیت زمین مطلوب نبود اما بازیکنانم فوتبال خوبی ارائه کردند. اکثر بازی‌هایی که مساوی کردیم هم بدشانس بودیم. در همان بازی‌هایی هم که به تساوی رسیدیم تیم برتر میدان بودیم اما متأسفانه از موقعیت‌های‌مان استفاده نمی‌کردیم، اما امروز از موقعیت‌های‌مان استفاده کردیم و تیم پیروز میدان بودیم. 

مجیدی در مورد اینکه از هافبک‌های تیمش رضایت دارند یا نه، گفت: من از تمام بازیکنانم راضی هستم نه فقط هافبک‌ها؛ بر روی سانتر از جناحین هم که شما گفتید در بازی‌های گذشته چندین موقعیت خوب به دست آوردیم که توپ‌های‌مان با بدشانسی گل نمی‌شد. یک بازیکن مالکانه خوب انجام دادیم و تیم برتر میدان بودیم.

وی در مورد اینکه سه‌شنبه آینده بازی حساسی با تیم سپاهان دارند، گفت: دقیقاً با بازیکنانم صحبت کردم و به آنها گفتم که این برد تمام شد. از فردا تمام تمرکزمان را برای بازی با سپاهان می‌گذاریم، سپاهان تیم بسیار خوبی است و بازی سنگینی با این تیم داریم. با بازیکنان صحبت کردم آنها باید از لحاظ روحی و روانی و با تمرکز بالا برای این بازی آماده کنند. سپاهان تیم بسیار خوبی است و یکی از تیم‌های خوب لیگ است و بازی سنگینی داریم. امیدوارم سه‌شنبه بازی خوبی ارائه کنیم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه دو گل از سه گلی که به حریف زدید از روی ضربات ایستگاهی بود که مدافعان شما به خط حمله اضافه می‌شدند و برای این کار برنامه داشتید، عنوان کرد: از این بابت خیلی خوشحالم که تیم من در 9 بازی فقط دو گل دریافت کرده است که آن دو گل هم روی ضربات ایستگاهی بوده اما ما خودمان هم روی ضربات ایستگاهی خیلی کار کردیم چون بازیکنان هدزن خیلی خوبی داریم. چند روز پیش هم این تمرین را انجام دادیم و امروز بازیکنان به نحواحسن از ضربات ایستگاهی استفاده کردند و به گل رسیدیم. در کل می‌توانم بگویم اینکه ما دو گل روی ضربات ایستگاهی خوردیم و حداقل موقعیت را به حریف دادیم از گارد دفاعی تیم راضی هستیم اما در فاز حمله تیم باید تدابیر بهتری بیندیشیم و هجومی‌تر بازی کنیم.

مجیدی در مورد اینکه کدام تیم‌ها در  این فصل مدعی اصلی قهرمانی هستند، اظهار داشت: اکنون خیلی زود است در مورد اینکه چه تیمی مدعی است و شانس قهرمانی دارد صحبت کنیم. تیم‌های خوب زیادی داریم و فاصله امتیازات نزدیک است و هر تیمی که می‌خواهد قهرمان شود فصل سختی پیش‌رو دارد و بازی‌ها سنگین است. اسم تیم خاصی را نمی‌توانم ببرم اما برای اینکه بگوییم چه تیمی قهرمان می‌شود خیلی زود است.

وی در مورد عملکرد دو بازیکن خارجی تیمش خاطرنشان کرد:‌ به شدت از عملکرد این دو بازیکن راضی هستم. هر دو فوق‌العاده بودند به خصوص ژستد با اینکه گل نزد بهترین عملکرد را داشت و بهترین بازیکن تیم من بود از آنها خیلی راضی هستیم و بازیکنان خیلی با کیفیتی هستند.

 

حسینی: زورمان به استقلال نرسید

مجتبی حسینی در نششت خبری اظهار داشت:نتیجه نشانگر همه چیز است،وقتی تیمی سه بر صفر می بازد همه چیز مشخص است.امروز یکی از بدترین بازی های ما در ۹ هفته اخیر رقم خورد و بر عکس استقلال یکی از بهترین روزهای خود را پشت سر گذاشت.

وی افزود: روز خوبی نداشتیم و یکی از بدترین بازی‌های خود را پشت‌سر گذاشتیم. استقلال باانگیزه‌تر از ما بود. با این حال موقعیت آنچنانی به حریف ندادیم و روی دو ضربه ایستگاهی گل خوردیم که نقطه قوت آنها  است. می‌دانستیم ضربات ایستگاهی نقطه قوت استقلال است و به بازیکنان گفته بودیم که ضربه ایستگاهی و کرنر راحت به حریف ندهند چون هم زننده خیلی خوبی دارند و هم بازیکنان قدبلند. جای صحبتی نمی‌ماند بازی را باختیم و باید خودمان را جمع‌وجور کنیم برای دو بازی پیش‌رو.

سرمربی پیکان در مورد اینکه تیمش امروز به هم ریخته بود، اظهار داشت: نه به هم‌ریختگی خاصی نبود. به نظرم بازیکنانم انرژی لازم را برای این بازی نداشتند. زورمان به استقلال نرسید و بازیکنان ما زورشان به بازیکنان استقلال نرسید. 

وی در مورد دو بازی آینده مقابل پرسپولیس و سپاهان عنوان کرد: بازی‌های سختی داریم اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. بازیکنان ما جوان و انرژیک هستند سعی می‌کنیم از این بازی درس بگیریم و این بازی را فراموش کنیم و خودمان را برای بازی‌های آینده آماده کنیم به نام‌ها نگاه نمی‌کنیم و می‌رویم و تلاش می‌کنیم که ان‌شاءالله اتفاقات بهتری بیفتد.

دیدگاه تان را بنویسید