واکنش تند باشگاه گل‌گهر به استقلال: دنبال گدایی امتیاز نباشید

بعد از بیانیه باشگاه استقلال و انتقاد به حضور بازیکن گابنی گل گهر، اکنون این باشگاه سیرجانی نیز در بیانیه‌ای تند پاسخ آن را داده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس ،اعتراض باشگاه استقلال به حضور مهاجم گابنی در گل گهر که با مصاحبه امروز بیژن طاهری سرپرست استقلال همراه شده بود، اکنون با پاسخ تندی از سوی باشگاه سیرجانی همراه شده است. 

حیدر افسری گفت: ماجرای انتقال بایناما به گل‌گهر ما همه مراحل قانونی را طی کردیم و پس از مکاتبه مستقیم فدراسیون فوتبال ایران با فدراسیون گابن مجوز بازی او صادر شد و نص صریح قانون در هیچ حالتی او را بازیکن غیرقانونی نمی‌داند. اگر وکلای باشگاه تان حرف دیگری به شما زده‌اند فریبتان داده‌اند.

جای فرافکنی و انتقال استرس و فشار بابت هزینه‌های فراوان و نتیجه گیری ضعیف در زمین فوتبال تلاش کنید و به موفقیت برسید و دنبال گدایی امتیاز و آویزان شدن به دیگر باشگاه‌های محترم نباشید. 

بهتر است در مورد حضور پاتوسی و بازی او برای استقلال صحبت کنید که هیچکدام از تشریفات قانونی را طی نکرد با دستنویس مربی وقت آفریقای جنوبی و داستان‌های عجیب در استقلال بازی کرد که اگر قرار به تغییر نتایج بود الان در دسته اول بازی می‌کردید.

 در همین فصل بازبکنان خارجی شما بدون ضمانتنامه بانکی ثبت قرارداد کردند و با توسل به مراجع فراقانونی توانستید مجوز بازی آن‌ها را بگیرید. راستی با ۴٠٠ میلیارد بدهی چطور مجوز حرفه‌ای گرفتید و یا نحوه گرفتن مجوز پزشکی مهاجم چهارصد هزاردلاری که خریدید چگونه طی شد؟

آقایان حداقل به علم ریاضیات احترام بگذارند و شمارش را یاد بگیرند، چون ما از سه بازی هفت امتیاز گرفتیم و خوب نیست در عصر اینترنت ریاضیات ضعیفی داشته باشیم. آن‌هایی که این حرف‌ها را به شما دیکته می‌کنند بهتر است به ریاضی ساده هم اهمیت بدهند و فرار رو به جلو را کنار بگذارند.

 

دیدگاه تان را بنویسید