جی پلاس؛

آخرین اخبار استقلال و پرسپولیس| توافق آبی ها با سازمان لیگ/ علت غیبت تماشاگران در دربی

مهم ترین اخبار دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در روز 13 آذر را اینجا بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، آخرین اخبار امروز 13 آذر استقلال و پرسپولیس را در این گزارش بخوانید.

اخبار باشگاه استقلال

توافق آبی ها با سازمان لیگ

مسئولان استقلال به همراه نماینده کارگزار باشگاه امروز جلسه‌ای را با سازمان لیگ برگزار کرده و برای اجرای تبلیغات محیطی به توافق رسیدند. ظاهراً استقلالی‌ها چکی از سوی کارگزار برای‌ارائه ضمانت در اختیار سازمان لیگ قرار دادند تا امروز بتوانند تبلیغات محیطی را در اختیار داشته باشند.

6F31970B-D6D0-44CB-8D7A-79D091BFD00C

اخبار باشگاه پرسپولیس

حمید مطهری دقایقی پیش از شروع دربی درباره این مسابقه گفت: دربی حساسیت‌های خاص خودش را دارد. این مسابقه در کتاب تاریخ فوتبال ثبت خواهد شد. امیدوارم بازی خوب و قابل احترامی را ارائه کنیم و هوادارن از پای گیرنده‌ها از تماشای آن لذت ببرند و بتوانیم با کسب 3 امتیاز کادوی ارزشمند و گران قیمیتی به آنها بدهیم.

وی ادامه داد: نمی‌توان خیلی درمورد مسائل فنی دربی صحبت کرد، اما هر تیمی که از ثانیه یک تا آخر تمرکز داشته باشد و در نبردهای یک در مقابل یک قوی‌تر کار کند می‌تواند موفق باشد.

شارژ مالی پرسپولیسی‌ها قبل از دربی

تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 16:15 امروز در دربی 97 به مصاف استقلال می‌رود. طبق اعلام باشگاه پرسپولیس قبل از این مسابقه 15 درصد از قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم در کنار بخشی از پاداش‌های صعود به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان آسیا به حساب آنها واریز شد تا سرخپوشان قبل از این بازی مهم، شارژ مالی شوند.

پرسپولیس انجام تبلیغات محیطی در بازی های خانگی را در اختیار گرفت

پس از مذاکرات  سیدمجید صدری با حمید سجادی و شهاب‌الدین عزیزی خادم، با دستور وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال تبلیغات محیطی به پرسپولیس واگذار شد.به این ترتیب از این پس تبلیغات محیطی را باشگاه پرسپولیس انجام خواهد داد.پرسپولیس در بازی هفته جاری با تیم هوادار که میزبان است، تبلیغات محیطی را در ورزشگاه آزادی انجام خواهد داد.

توضیح سازمان لیگ درباره غیبت تماشاگران در دربی

حجت‌الله بهمنی درباره بدون تماشاگر برگزار شدن دربی 97 اظهار داشت: در دو بازی قبلی حضور تماشاگران را به شکل آزمایشی انجام دادیم، اما با وجود آنکه باشگاه پرسپولیس در بازی با صنعت نفت آبادان صندلی‌ها را شماره گذاری کرد، هوادارانش فاصله اجتماعی را رعایت نکردند و به هم چسبیدند.وی در مورد اینکه شنیده می‌شود خود سازمان لیگ قصد تسلط به حضور تماشاگران در ورزشگاه را داشته، توضیح داد: واقعا این گونه نیست. خود تماشاگران باید رعایت کنند تا بتوانیم به مرور زمان مجوز حضور طرفداران بیشتر را در ورزشگاه‌ها بدهیم. خودمان هم از غیبت تماشاگران ضرر می‌کنیم و هرچه طرفداران بیشتر در ورزشگاه باشند درآمد تیم‌ها هم بیشتر است. با غیبت تماشاگران در ورزشگاه روح فوتبال هم خدشه‌دار می‌شود. امیدوارم در بازی‌هایی که فرصت حضور تماشاگران در ورزشگاه فراهم می‌شود پروتکل‌ها را رعایت کنند تا محدودیت‌های ستاد مقابله با کرونا را نداشته باشیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید