جی پلاس، در حال به روز رسانی ...

اخبار پرسپولیس و استقلال| دو غایب قرمزها برای دربی/ تهییج به سبک آجورلو! + عکس

به احتمال فراوان سیدجلال حسینی و احسان پهلوان دربی روز شنبه پرسپولیس و استقلال را از دست می دهند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ آخرین اخبار امروز پنج شنبه 11 آذر 1400 درباره باشگاه های پرسپولیس و استقلال را در ادامه می خوانید.

اخبار استقلال

چرا هافبک استقلال امروز اختصاصی تمرین کرد؟

در شرایطی که هیچ خبری مبنی بر مصدومیت آرش رضاوند هافبک استقلال منتشر نشده اما این بازیکن امروز به صورت اختصاصی تمرین کرد. رضاوند در بازی های گذشته جزو نفرات اصلی استقلال بوده و عملکرد نسبتا خوبی نیز داشته است. حالا اما با شرایطی که این بازیکن دارد این احتمال به وجود آمده که شاید در دربی پایتخت نتواند به میدان برود. 

دربی را ببرید، حتی اگر داور برای‌تان پنالتی نگرفت

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از برگزاری تمرین امروز (پنجشنبه) برای صرف ناهار میهمان مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال در رستورانی در سعادت‌آباد بودند. آجورلو دقایقی برای بازیکنان در آستانه دربی هفته هشتم لیگ برتر صحبت کرد. مدیرعامل استقلال در جمع بازیکنان گفت: از شما می‌خواهم مثل همیشه با همه وجودتان بازی کنید و دربی را ببرید. اگر داوران برای شما پنالتی نمی‌گیرند، اشکالی ندارد، آنقدر خوب بازی کرده و حمله کنید که حتی برای‌تان مثل بازی با صنعت نفت آبادان دو پنالتی نگرفتند بازی را ببرید.

اخبار پرسپولیس

معرفی غایبان قرمز برای دربی

سید جلال حسینی که در دو بازی اخیر تیمش برابر صنعت نفت آبادان و نفت مسجد سلیمان  به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو غایب بوده به دلیل وضعیت نامناسب جسمانی خود در روزهای اخیر هم نتوانست در تمرینات گروهی پرسپولیس شرکت کند و قطعا در ترکیب تیمش برای بازی با استقلال حضور ندارد. احسان پهلوان هم که در دیدار با شاگردان علیرضا منصوریان دچار کشیدگی همسترینگ شد و برابر مسجد سلیمانی ها به زمین نرفت به دلیل نرسیدن به شرایط مناسب، دیگر غایب پرسپولیس در دربی است.

IMG_20211202_160202_999
کیت پرسپولیس برای دربی ۹۷

photo_2021-12-02_14-11-38

photo_2021-12-02_14-11-35

photo_2021-12-02_14-11-33

هشدار سازمان لیگ به استقلال و پرسپولیس

سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد تمامی نشست‌های خبری پیش از مسابقه سرمربیان تیم‌های لیگ برتری توسط هیئت‌های فوتبال میزبان و سازمان لیگ فوتبال برگزار می‌شود. پیش از این باشگاه استقلال اعلام کرده بود به عنوان میزبان دیدار دربی، نشست خبری پیش از این بازی را مستقلاً برگزار خواهد کرد. بعد از این ماجرا باشگاه پرسپولیس نیز اعلام کرد که نشست‌های خبری دیدار‌هایی که میزبان است را خود برگزار خواهد کرد.

دیدگاه تان را بنویسید