بغض و گریه گل محمدی و تقدیم پیروزی به مهرداد میناوند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیروزی تیمش را در شب تولد مرحوم مهرداد میناوند به این پیشکسوت فقید پرسپولیس تقدیم کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال، گفت: شاید در مجموع بازی جذابی نبود و موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها ایجاد نشد. خداراشکر توانستیم 3 امتیاز حساس را بگیریم. حریف ما یک تیم دونده و با سرعت انتقال خوب توپ بود و خیلی از فضاهایی که ما دنبال آن بودیم را می‌بست.

وی با اشاره به تأخیر 31 دقیقه‌ای در آغاز بازی به دلیل اختلاف بر سر تبلیغات محیطی عنوان کرد: بازی خیلی زیاد تحت تاثیر اتفاقات قبل از شروع دیدار بود. تیم ما 30 تا 40 دقیقه در رختکن منتظر ماند. نمی‌دانم اسم این مسائل را چه باید بگذاریم ولی حس رقابت و مسابقه را از هر دو تیم گرفته شد و بازی تحت تاثیر این مسائل قرار گرفت.

گل‌محمدی افزود: وقتی بازیکنان گرم می‌کنند و 40 دقیقه در رختکن منتظر می‌مانند دیگر حسی برای  انجام یک مسابقه خوب ندارند. در هر صورت این 3 امتیاز برای ما خیلی مهم و حساس بود و خداراشکر می‌کنیم بابت اینکه بازیکنانی داریم که در مواقع حساس و روزهای سخت یار و یاور تیم هستند و همیشه تیم را همراهی کردند. از هواداران‌مان هم تشکر می‌کنیم.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: در شب تولد مهرداد میناوند جا دارد که این برد را تقدیم او کنیم و ان‌شاءالله روحش در آرامش باشد، همه ما می‌دانیم که چقدر برای پرسپولیس زحمت کشید و صدای هوادار بود. خدا او را رحمت کند و نبود او همیشه در قلب ما احساس می‌شود و این باور را نداریم که مهرداد را در جمع خودمان نداریم. ان‌شاءالله روح او در آرامش باشد و مجددا به خانواده او تسلیت می‌گویم. (گل‌محمدی در این لحظه اشک ریخت).

گل‌محمدی در پاسخ به این سؤال که امیدوار به حل مشکلات مالی پیش از دربی هست؟ گفت: صحبت‌هایی که لازم بود انجام شد و همه از مسائل ما خبر دارند. اجازه دهید دیگر درباره این مسائل صحبت نکنیم و قبل از دربی تمرکزمان روی دربی و ریکاوری و تمرینات باشد تا بتوانیم یک بازی خوب انجام دهیم. همه می‌دانیم که دربی چقدر حساس است و بازی مهمی در پیش داریم و ترجیح می‌دهیم درباره این مسائل صحبت نکنیم.

گل‌محمدی در واکنش به این موضوع که سرخپوشان با پیروزی پا به دربی می‌گذارند، خاطرنشان کرد: وقتی با برد به استقبال دربی می‌رویم از لحاظ روانی تاثیر خوبی روی بازیکنان و کل تیم می‌گذارد. همیشه برد حس خوبی در تمرینات به اعضای تیم می‌دهد و فکر می‌کنم این 3 امتیاز نه تنها در بحث امتیازگیری خوب بود بلکه در بحث روحی و روانی به بازیکنان ما کمک زیادی می‌کند.

کمالوند: می توانستیم پرسپولیس را ببریم/ بازیکن ما به خاطر تاخیر ابتدای بازی مصدوم شد

 فراز کمالوند پس از شکست نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس اظهار داشت: می‌توانستیم بازنده نباشیم. دقایق اول، گل سجاد حیدری اگر به ثمر می‌رسید می‌توانستیم برنده بازی هم باشیم.

وی در مورد داوری این مسابقه گفت: فوق العاده بود. کوپال ناظمی واقعا استثنایی قضاوت کرد. باید داور اینطوری داشته باشیم. برنده و بازنده هردو راضی هستند.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در خصوص اینکه چرا در رختکن ماند و روی سکوها نبود، عنوان کرد: بالا سرد بود. اگر آنجا می‌رفتم نمی‌توانستم با بازیکنان ارتباط بگیرم. مجبور بودم در رختکن بمانم.

کمالوند در مورد تاخیر ابتدای بازی گفت: آسیب دیدگی محمد بلبلی به خاطر همین بود. اگر قرار است تاخیری هم ایجاد شود به دو تیم بگویند که گرم نکنند.

عبداللهی: در ایران سلامتی بازیکنان اصلاً مهم نیست

حمید عبداللهی پس از شکست یک بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل پرسپولیس در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا باید از طرف فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، از اصحاب رسانه عذرخواهی کنم که پیش از مسابقه این همه مدت سرپا مانده و معطل شدند! اولین نکته اینکه فیفا می‌گوید سلامتی بازیکنان از هر چیزی مهم‌تر است، اما در ایران اصلاً مهم نیست و فقط می‌خواهند یک بازی برگزار شود، انجام وظیفه کنند و بروند. من با آقای شمس (مسئول برگزاری مسابقه) که صحبت کردم، گفت به سازمان لیگ مربوط نبوده است، اما ما فدراسیون و سازمان لیگ را مقصر می‌دانیم.

وی افزود: بازیکنان هر دو تیم گرم کردند. ما هم مثل پرسپولیسی‌ها سعی کردیم روی روح و روان بازیکنان کار کنیم و آنها را با هیجان بالا به زمین بفرستیم، اما بازی 30 تا 35 دقیقه با تأخیر آغاز شد. ما در دقیقه 25 بازی مجبور شدیم اولین تعویض‌مان را به دلیل گرفتگی یا کشیدگی انجام دهیم. نمی‌دانیم چه خبر است و سر در نمی‌آورم، اما مشکلات زیاد است.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با انتقاد از گزارشگر مسابقه خاطرنشان کرد: گزارشگر بازی اصلاً موقعیت‌های ما را نمی‌بیند و درباره آنها صحبت نمی‌کند. اشکالی ندارد، پرسپولیس تیمی پرهوادار است و ما به این تیم و هوادارانش احترام می‌گذاریم، اما داور مسابقه دنبال برخورد متفاوت با پرسپولیس یا دیگر تیم‌های بزرگ است، گزارشگر بازی هم همینطور. ما دنبال چه هستیم؟ همه دنبال فالوور [شبکه‌های اجتماعی] هستیم؟ پس خود فوتبال چه می‌شود؟!

دیدگاه تان را بنویسید