مصاحبه مشکوک و بی مخاطب کاپیتان استقلال

وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال معتقد است، تیمش با این روند از شرایط قهرمانی دور می‌شود و باید بهتر از این باشد و فوتبال بهتری به نمایش بگذارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال درباره دیدار این تیم مقابل گل‌گهر و اینکه تیمش نتوانست از دو بازیکن خارجی خود استفاده کند، اظهار داشت: من نمی‌دانم دلیلش چه بود، اما متأسفانه نتوانستیم از این دو بازیکن خود استفاده کنیم. در مجموع بازی خوبی برای دو تیم نبود و شکل خوبی هم نداشت. به نظر نتیجه مساوی، عادلانه بود.

وی درباره اینکه استقلال دو بازی است گل نمی‌زند و آیا این مسئله تیم را از روند قهرمانی دور نمی‌کند و در آینده‌اش تأثیرگذار نیست، گفت: قطعاً همینطور است و باید بهتر از این باشیم و بهتر فوتبال بازی کنیم تا هم هواداران‌مان راضی باشند و هم خودمان لذت بیشتری ببریم. ما فرصت داریم و باید برای بازی‌های پیش رو آماده‌تر باشیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال ادامه داد: متأسفانه من خودم این روزها در شرایط فوق‌العاده سختی فوتبال بازی می‌کنم، هم داخل تیم و هم بیرون تیم فشارهای عجیب و غریبی روی من است. ان‌شاءالله بتوانم از این روزهای سخت عبور کنم و شرایط خوبی پیدا کنم و در شرایط نرمالی فوتبال بازی کنم.

غفوری درباره اینکه آیا بهتر نیست درباره شرایط سختی که می‌گوید بیشتر توضیح بدهد، گفت: اگر لازم باشد در هفته‌های آینده بیشتر توضیح می‌دهم، اما شرایط خیلی سختی دارم و این مسئله خیلی عجیب است.

وی در واکنش به این سؤال که آیا این مسئله به کادر فنی مربوط است، سکوت کرد و پاسخی به سؤال نداد.

 

دیدگاه تان را بنویسید