با وجود تکذیب علی دایی

مهر تایید محمد دایی درباره مذاکرات سوریه با برادرش!

محمد دایی گفت: صحبت‌هایی انجام شده و مذاکرات صورت‌گرفته اما این موضوع هنوز قطعی نشده است. باید صبر کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،  علی دایی در گفتگویی ضمن رد خبر مذاکره با فدراسیون فوتبال سوریه اظهار کرد: هیچ مذاکره‌ای با فدراسیون فوتبال سوریه انجام نداده‌ام.

اما برادر او در مصاحبه ای این اتفاق را تایید کرد!

مصاحبه محمد دایی را می خوانید:

روزنامه فرهیختگان نوشت؛ شنیده‌ایم که فدراسیون فوتبال سوریه پیشنهادی را به علی دایی ارائه کرده و احتمال دارد او به‌زودی جایگزین نزار محروس شود. این موضوع چقدر صحت دارد؟

من اطلاعات زیادی درباره مذاکرات ندارم اما به محض اینکه خبری شود، بدون شک از سوی فدراسیون فوتبال سوریه اعلام خواهد شد.

صحبت‌هایی انجام شده و مذاکرات صورت‌گرفته اما این موضوع هنوز قطعی نشده است. باید صبر کنیم و ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

اگر دایی سرمربی تیم ملی سوریه شود شما به‌عنوان دستیار به او ملحق خواهید شد؟

همان‌طور که گفتم ابتدا باید مذاکرات به نتیجه برسد و قطعی شود و در ادامه علی‌آقا درباره دستیاران خود تصمیم خواهد گرفت، اما با توجه به اینکه هنوز مذاکرات قطعیت پیدا نکرده نمی‌توانم دراین‌باره نظر بدهم.

در روزهای اخیر ثبت یک گونه جدید ماهی به نام علی دایی، واکنش‌های مختلفی را در فضای مجازی به همراه داشته است. شما فکر می‌کنید از نام علی دایی سوءاستفاده شده است؟

به‌هرحال باید قبل از انجام هرکاری با شخص ایشان مشورت شود و سپس آن را انجام دهند، هرچند شاید افرادی که این کار را کرده‌اند نیت‌شان خیر بوده اما به نظر من باید هماهنگی‌ها انجام می‌شد و مذاکرات با علی دایی صورت می‌گرفت و در ادامه خبر آن منتشر می‌شد. متاسفانه این اتفاق رخ نداده اما در کنار اینها من نمی‌دانم چرا برخی دنبال سوژه می‌گردند تا حرف‌های بی‌خود دراین‌باره بزنند و بخندند. من نمی‌دانم کاری که محققان انجام داده‌اند درست است یا خیر اما بدون شک هر شوخی و حرفی اندازه خودش را دارد و نباید زیاده‌روی انجام شود. متاسفانه برخی افراد در بعضی اتفاقات زیاده‌روی می‌کنند و همه‌چیز را به مضحکه می‌گیرند. این موضوع شاید به این دلیل باشد که آنها به اندازه کافی از زندگی لذت نمی‌برند و شاد نیستند، بنابراین دنبال حرف یا سوژه‌ای هستند تا از آن استفاده کنند و با آن خوش باشند.

شما چه کسی را مقصر این اتفاقات می‌دانید؟

من حقیقتا از نیت فرد یا افرادی که این کار را کرده‌اند اطلاع ندارم اما می‌گویم آنها باید مشورت‌ می‌کردند و اگر علی دایی قبول می‌کرد این کار را انجام می‌دادند. هرچند ممکن است آنها سوءنیتی نداشته باشند اما به‌هر‌حال باید مذاکره می‌کردند و علی دایی را در جریان اتفاقی که قرار است بیفتد، قرار می‌دادند.

علی دایی دراین‌باره صحبتی با شما نکرده است؟

خیر، من با ایشان درباره این موضوع خاص صحبت نکردم و نمی‌دانم نظرشان چیست.

 

دیدگاه تان را بنویسید