واکنش رسانه های جهان به خط خوردن طارمی از لیست تیم ملی+عکس

رسانه معروف دنیا نسبت به خط خوردن طارمی از لیست تیم ملی کشورمان واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، دراگان اسکوچیچ شب گذشته لیست تیم ملی کشورمان برای مسابقات پیش رو را منتشر کرد که نام «مهدی طارمی»‌ در آن به چشم نمی‌خورد. بلافاصله پس از این اتفاق رسانه‌های پرتغالی نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و از دعوت نشدن مهاجم گلزن تیم ملی کشورمان نوشتند. (اینجا بخوانید)

رویترز نیز به بازتاب این موضوع پرداخت و نوشت: طارمی از لیست تیم ملی ایران کنار گذاشته شد و این بازیکن نمی‌تواند در دیدار لبنان و سوریه حاضر شود. هیچ دلیلی برای این اتفاق از سوی اسکوچیچ گفته نشده که چرا مهاجم پورتو که در این فصل 10 گل به ثمر رسانده و با سردار آزمون زوج فوق‌العاده‌ای در خط تهاجمی ساخته، از لیست خط خورده است.

 مهدی طارمی چندی پیش با انتشار یک توییت به مصاحبه اسکوچیچ پیرامون تاکتیک پذیری بازیکنان ایرانی واکنش نشان داده بود. او در فضای مجازی نوشت: می‌خواهم بگویم بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و قدرت بدنی، دانش تاکتیکی بالایی از فوتبال دارند. متاسفانه مشکلات متفاوت است. زنده باد ایران.

تیم ملی فوتبال ایران در رقابتهای مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به ترتیب در روزهای ۲۰ و ۲۵ آبان به مصاف لبنان و سوریه می‌رود.

14000816000106_Test_NewPhotoFree (1)

سایت index به اتفاق شب گذشته تیم ملی کشورمان واکنش نشان داد و از خط خوردن طارمی از لیست اسکوچیچ نوشت. 

رسانه کروات این اتفاق را یک رسوایی و افتضاح در ایران دانست و نوشت: سرمربی کروات ، ستاره تیمش را به خاطر یک توییت خط زد.

index نوشت: اسکوچیچ از 11 بازی گذشته در تیم ملی ایران توانسته در 10 بازی به پیروزی دست یابد و اکنون راه مناسبی برای صعود به جام جهانی دارد. این تیم که باید در روزهای ۲۰ و ۲۵ آبان با لبنان و سوریه دیدار کند ، ستاره خود را به خاطر یک توییت در اختیار ندارد.

این رسانه به توضیح اختلاف طارمی و اسکوچیچ پرداخت و نوشت: طارمی بازیکن پورتو است که در تیم ملی توانسته در 54 بازی ، 26 گل به ثمر رساند. او به خاطر انتقاد از اسکوچیچ در توییتر از لیست تیم ملی خط خورد.

14000816000121_Test_NewPhotoFree

دیدگاه تان را بنویسید