جام بین قاره ای ۲۰۲۱ امارات

ایران 6 - ژاپن یک؛ نایب قهرمان جهان مقابل ساحلی‌بازان ایران زانو زد+ عکس

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با برتری ۶ بر یک مقابل نایب قهرمان جهان به نیمه نهایی رقابت های بین قاره ای صعود کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دومین دیدار از جام بین قاره‌ای ۲۰۲۱ امارات، از ساعت ۲۰ امشب به مصاف ژاپن رفت و رقیب نامدار خود را با نتیجه ۶ بر یک شکست داد. در این دیدار مختاری، شیرمحمدی، میرشکاری، عبداللهی، کیانی و محمدپور برای شاگردان عباس هاشم‌پور گلزنی کردند.

شاگردان عباس هاشم‌پور با کسب این پیروزی، ۶ امتیازی شدند و همراه با روسیه به مرحله نیمه نهایی جام بین‌قاره‌ای امارات صعود کردند. تیم ملی ایران دیشب هم با برتری ۸ بر ۶ پاراگوئه را شکست داده بودند.

زمان اول: ایران صفر - ژاپن صفر

زمان دوم: ایران ۳ - ژاپن صفر

زمان سوم: ایران ۶ -ژاپن یک

تا قبل از این بازی، سنگین ترین شکست تاریخ فوتبال ساحلی ایران سال‌ها قبل با باخت ۶ بر یک مقابل ژاپن رقم خورده بود که ایران امشب چنین نتیجه‌ای را مقابل قهرمان آسیا و نایب قهرمان جهان تکرار کرد و انتقام شکست سنگین در سال‌های دور را از قدرت کنونی فوتبال ساحلی جهان گرفت.

این پیروزی پرگل در حالی رقم خورد که ژاپن حدود یک ماه و نیم قبل در فینال جام جهانی فوتبال سالی حضور داشت و با نتیجه نزدیک ۵ بر ۴ بازی را به روسیه واگذار کرده بود.

در دیگر دیدار این گروه، روسیه با نتیجه نزدیک ۸ بر ۷ پاراگوئه را شکست داد تا این تیم هم همراه با ایران به مرحله بعد صعود کند. روسیه دیشب ژاپن را با نتیجه ۷ بر ۶ در وقت‌های اضافه شکست داده بود.

آخرین دیدار این گروه فردا شب میان ایران و روسیه ساعت ۲۰ برگزار می‌شود که برنده این مسابقه صدرنشین گروه A خواهد شد و در مرحله بعد به مصاف تیم دوم گروه B خواهد رفت.

در گروه B، سنگال با ۶ امتیاز صدرنشین است. امارات و پرتغال با سه امتیاز دوم و سوم هستند و اسپانیا بدون امتیاز در قعر جدول این گروه قرار دارد.

تیم ملی ایران به عنوان مدعی عنوان قهرمانی در این مسابقات حاضر خواهد شد. ساحلی بازان ایران در ادوار گذشته این مسابقات ۳ بار قهرمان جهان شده‌اند که از این حیث با برزیل و روسیه برابری می‌کنند.

برنامه مسابقات جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی به شرح زیر است:

پنج‌شنبه ۱۳ آبان

ژاپن- پاراگوئه- ساعت ۱۶:۰۰ به وقت محلی

پرتغال- اسپانیا- ساعت ۱۷:۱۵ به وقت محلی

سنگال- امارات- ساعن ۱۸:۴۵ به وقت محلی

*روسیه- ایران- ساعت ۲۰ به وقت محلی(۱۹:۳۰ به وقت ایران)

 

 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران محمد مختاری

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران

دیدگاه تان را بنویسید