مراسم عروسی در هتل امیدهای ایران!

دروازه بان تیم ملی امید ایران از برگزاری مراسم عروسی در هتل اسکان این تیم در تاجیکستان خبر داد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، علیرضا رضایی دروازه بان تیم ملی فوتبال امید ایران در مورد عملکردش در دور اول مقدماتی المپیک 2020 گفت: قصدم این بود که با سه کلین شیت در سه بازی به کارم در این مسابقات پایان دهم که متاسفانه بخاطر سرماخوردگی این گونه نشد. خیلی بابت این قضیه ناراحت هستم.

وی افزود: البته موضوع خوشحال کننده برای من این است که هر سه بازی را بردیم و خدا را شکر به هدف تیمی مان برسیم. امیدوارم که در بازی های آسیایی بهتر ظاهر شویم و ان شالله که می رویم قهرمان شویم.

دروازه بان تیم ملی امید ایران با اشاره به یک موضوع عجیب در مورد میزبانی تاجیکستان گفت: من تورنمنت های زیادی را با تیم های ملی و باشگاهی رفته ام و شهرهای مختلف ایران را دیده ام. امکاناتشان در حد عجیب ترین شهرهای ماست و در دنیا چنین کشوری ندیده بودم. فکر می کنم که 50-60 سال از کشور ما عقب تر هستند. چیزهای عجیب غریبی بود که تا حالا ندیده بودم؛ مثلا تا کنون ندیده بودم که در هتلی که چه یک تیم باشگاهی باشد چه تیم ملی، عروسی برگزار کنند! ما داشتیم غذا می خوردیم که این ها عروسی گرفته بودند.

رضایی در واکنش به شایعه پیوستنش به فولاد گفت: نزدیک یا دور بودن من به هر تیمی بستگی به کادر فنی استقلال، آقا فرهاد و آقای آجرلو دارد. یک تشکر هم از هواداران فولاد و استقلال دارم که در این مدت کم به من لطف داشتند. امیدوارم جایی باشم که بتوانم مفید باشم.

 

دیدگاه تان را بنویسید