افشاگری سیمئونه درباره تلاش اتلتیکو برای خرید مسی

دیگو سیمئونه تلاش باشگاه اتلتیکو برای خرید مسی در تابستان امسال را افشا کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در تابستان امسال در حالی که همه انتظار داشتند که بارسلونا با لیونل مسی تمدید کند ولی این اتفاق به شکلی عجیب رخ نداد تا فوق ستاره آرژانتینی پس از 16 سال نیوکمپ را به مقصد پارک دو پرنس ترک کند.

فارس نوشت؛ وقتی مشخص شد که مسی قطعا از بارسلونا رفتنی است، تیم‌هایی مثل پاریس و سیتی به عنوان مقصد او اعلام شدند که در نهایت او راهی سن ژرمن شد.

دیگو سیمئونه افشا کرد که در آن زمان قصد داشته برای خرید لیونل مسی تلاش کند. وی به مجله «اوله» آرژانتین گفت: وقتی آن اتفاق در بارسلونا در تابستان قبلی رخ داد، ما با احترام به لوئیز سوارز زنگ زدیم و خواستیم که او به اتلتیکو بیاید. در خصوص مسی اما من به لئو زنگ نزدم.

وی ادامه داد: به جای زنگ به مسی، من با لوئیز سوارز تماس گرفتم تا بفهمم که حس و حال لیونل به چه شکل است و می‌خواهد چه تصمیمی بگیرد. می‌خواستم از ذهنیت و تصمیم او از سوی سوارز (رفیق صمیمی مسی) با خبر شوم. یک شانس بسیار فرضی برای اتلتیکو وجود داشت که او به اینجا بیاید.

سیمئونه گفت: ولی این تفکر ما تنها چند ساعت بیشتر دوام نیاورد زیرا پاریس خیلی سریع پیشنهاد شگفت انگیز خود را به مسی ارائه داد. پاریس کاملاً می‌خواست او را هر طور شده به تیم خود بیاورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید