در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک چه گذشت؟

نودو سومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با ریاست صالحی امیری در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛در ابتدای این نشست رئیس کمیته ملی المپیک ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و تعامل مطلوب اعضای هیات اجرایی و مشارکت اثر بخش در برنامه های مختلف کمیته ، از خدمات و تلاش های مستمر دکتر سعیدی دبیر کل در راستای تحقق اهداف کمیته تقدیر و تشکر نمود.

صالحی امیری ضمن ابراز رضایت از آغاز بکار و برگزاری جلسات ستاد فنی بازیهای آسیایی داخل سالن وهنرهای  رزمی و تشریع مساعی اعضاء ابراز امیدواری کرد تا ضمن تعامل با فدراسیونها، کاروانی کیفی به این دوره از بازیها اعزام شود.

در ادامه برنامه زمان بندی برگزاری انتخابات کمیسیون ورزشکاران توسط دبیر کل کمیته مطرح و سپس با توجه به تصویب آیین نامه کمیسیون ورزشکاران در جلسات قبلی پس از بررسی نقطه نظرات مختلف، در نهایت آیین نامه مصوب مورد تایید نهایی قرار گرفت.

همچنین در این نشست از تلاش های علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری،کادر فنی و محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی قدردانی بعمل آمد و در خاتمه برخی درخواست های واصله از فدراسیون ها مورد بررسی واقع شده و تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید