با لژیونرهای ایران

رضاییان پنالتی از دست داد؛ محمدی و عزت اللهی در قطر و دانمارک گلباران شدند!

العربی در هفته پنجم لیگ ستارگان قطر در مصاف با السد در حضور مهرداد محمدی متحمل شکست سنگینی شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، هفته پنجم لیگ ستارگان قطر عصر امروز (جمعه) با دیدار تیم‌های السیلیه و الخور آغاز شد، دیداری که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. رامین رضاییان بازیکن خط دفاعی السیلیه در این مسابقه یک ضربه پنالتی را در دقیقه 17 از دست داد. در جدول رده‌بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر تیم السیلیه با چهار امتیاز ششم است و الخور سه امتیازی رتبه دهم را در اختیار دارد.

رامین رضاییان

العربی نیز درهمین رقابت ها میزبان السد بود و با 4 گل پیروز شد. در این بازی مهرداد محمدی بازیکن ایرانی از ابتدا تا دقیقه 79 در ترکیب تیمش حضور داشت و تعویض شد. السد با این برد پرگل به صدرنشینی مقتدرانه خود با 15 امتیاز ادامه داد. العربی هم با 9 امتیاز چهارم است.

میلاد محمدی

در رقابت های فوتبال دانمارک و از هفته یازدهم وایله میهمان اودنسه بود و با نتیجه 6 بر صفر تحقیر شد. سعید عزت اللهی بازیکن ایرانی در این بازی به طور کامل بازی کرد و یک کارت زرد هم دریافت کرد. وایله با 2 امتیاز قعرنشین لیگ دانمارک است.

از هفته هشتم رقابت های لیگ فوتبال پرتغال، ماریتیمو میزبان موریرنزه بود و این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. در این بازی علی علیپور بازیکن ایرانی در ترکیب اصلی تیمش حضور نداشت و در دقیقه 63 وارد میدان شد تا حضور 27 دقیقه ای داشته باشد. ماریتیمو با این تساوی 7 امتیازی شد و در رده یازدهم قرار دارد.

در هفته هشتم لیگ دسته دوم اسپانیا تیم پونفرادینا جمعه شب با حضور امیر عابدزاده درون دروازه‌اش به مصاف رئال وایادولید رفت که در پایان این بازی نتیجه تساوی 2 - 2 رقم خورد. برای پونفرادینا در این مسابقه خانگی یوری دی سوزا در دقایق 65 و 82 (از روی نقطه پنالتی) گل زد. گل‌های رئال وایادولید را هم روبن آلکاراز (68) و شون ویسمن (72) به ثمر رساندند. تیم پونفرادینا با کسب این تساوی خانگی 16 امتیازی شد و به صدر جدول رده‌بندی لیگ دسته دوم اسپانیا بازگشت. در صورت پیروزی یا تساوی تیم‌های اسپورتینگ گیخون و آلمریا در دیدارهای هفته جاری، جایگاه یاران عابدزاده در صدر جدول لیگ دسته دوم اسپانیا به خطر خواهد افتاد.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید