حواشی دیدار پرسپولیس و استقلال تاجیکستان؛

گاف های آقای گزارشگر و حضور مهاجم مصدوم سرخ پوشان در ورزشگاه+ عکس و ویدیو

تیم های پرسپولیس و استقلال تاجیکستان در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021 امشب به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم فوتبال پرسپولیس امروز در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا 2021 امشب از ساعت 19:30 به مصاف استقلال تاجیکستان رفت و این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

حواشی این دیدار را در ادامه می خوانید؛

 ترکیب تیم استقلال تاجیکستان: مخرالدین خسنوف، زهیر ژورابوئف، الکسی لارین، اختم نظروف، منوچهر صفروف، امیربک ژورابوئف، اسلام زوئیروف، علیشر ژلیلوف، وحدت هانونوف، منوچهر ژلیلوف و رستم سوئیروف

ترکیب تیم پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، سیامک نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک، رضا اسدی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، وحید امیری و مهدی عبدی

پرسپولیس

 

در اوایل بازی، خطای بازیکن حریف با اعتراض یحیی گل محمدی همراه شد. در این صحنه گل محمدی ترابی را مامور ارسال توپ روی دروازه استقلال کرد.

در دقیقه10، گزارشگر بازی از استقلال تاجیکستان به عنوان صدرنشین لیگ ترکمنستان یاد کرد! و در انتهای نیمه اول نیز حریف پرسپولیس را استقلال خوزستان نامید!

هواداران تاجیکی با شور و اشتیاق زیاد و به صورت ایستاده بازی را تماشا می‌کنند. آن‌ها در لحظاتی موج مکزیکی را اجرا کردند.

حدود 100 تماشاگر ایرانی در ورزشگاه حاضر هستند.

امکانات ورزشگاه پامیر ضعیف است و تهویه مناسبی برای رختکن وجود ندارد. علاوه بر این قسمتی از سقف ورزشگاه رفت و آمد بازیکنان به رختکن را دچار مشکل می‌کند.

در دقیقه 20 ضربه محکم بازیکن حریف از روی ضربه ایستگاهی به صورت وحید امیری خورد که این اتفاق باعث توقف بازی و مداوای وینگر سرخپوشان توسط کادرپزشکی شد. در این صحنه، مهدی ترابی پشت دیوار دفاعی دراز کشیده بود تا از ضربه زمینی احتمالی بازیکن استقلال به سمت دروازه جلوگیری کند.

در دقیقه35، حمله پرسپولیس با توپگیری بازیکنان استقلال خراب شد. در این صحنه یحیی گل محمدی که اعتقاد به خطای بازیکنان حریف داشت به شدت به داور اعتراض کرد و با مشت‌های گره کرده اعتراض خودش را نشان داد.

 بوژیدار رادوشوویچ، علیرضا ابراهیمی، احسان پهلوان، مهدی شیری، محمد شریفی، رضا دهقانی، علی جودکی، حامد پاکدل، علی نعمتی و عیسی آل کثیر 10 بازیکن ذخیره سرخ‌پوشان در این مسابقه هستند.

لیگ قهرمانان آسیا 2021- پرسپولیس - استقلال تاجیکستان

 هواداران تیم پرسپولیس با در دست داشتن پرچم‌هایی نماینده کشورمان را در ورزشگاه پامیر تشویق کردند.

1

در فاصله حدود 45 دقیقه تا شروع بازی هواداران تاجیکستانی صندلی‌های بخش رو به روی جایگاه ویژه را پر کرده بودند.

مهدی مهدیخانی (مهاجم مصدوم پرسپولیس) و امیرمحمد یوسفی (دروازه‌بان سوم) برای تماشای بازی در ورزشگاه حاضر هستند.

3

حال و هوای ورزشگاه پامیر شهر دوشنبه پیش از دیدار دو تیم

توزیع پرچم و پیراهن پرسپولیس در بین هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه

رونمایی از پوستر AFC برای بازی پرسپولیس و استقلال تاجیکستان

500

رختکن استقلال در فاصله چند ساعت تا دیدار پرسپولیس 

44

پرچم پرسپولیس در ورزشگاه مرکزی دوشنبه

photo_2021-09-14_17-33-01

دیدگاه تان را بنویسید