AFC عنوان کرد؛

عراق با تاکتیک متفاوت مقابل ایران بازی می‌کند

کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی را درباره دیدار تیم ملی کشورمان مقابل عراق در انتخابی جام جهانی ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم ملی کشورمان فردا(سه شنبه) از ساعت 22:30 به وقت تهران در بازی دوم خود در مقدماتی جام جهانی 2022 در دوحه به مصاف تیم ملی عراق می رود.

در همین رابطه سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره این بازی، نوشت: در این بازی هر دو تیم عراق و ایران به دنبال این هستند که همچنان در این رقابت ها شکست ناپذیر بمانند.

ادووکات در اولین بازی خود روی نیمکت عراق موفق شد کره جنوبی را متوقف کند و این بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. در مقابل ایران در گروه اول در اولین بازی موفق شد سوریه را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد و از 4 تیم حاضر در گروه 2 امتیاز بیشتر دارد.

این دو تیم در تقابل ها با یکدیگر تاریخ بزرگی دارند. آخرین پیروزی عراق و ایران مقابل هم به مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2022 برمی گردد. عراق در بازی رفت موفق شد با نتیجه 2 بر یک به پیروزی برسد و ایران هم در بازی برگشت با تنها گل سردار آزمون پیروز شد. آزمون بعد محرومیت در بازی با سوریه اکنون آماده بازی با عراق است. همچنین بازگشت آزمون به ترکیب تیم ملی همزمان با بازگشت دراگان اسکوچیچ به روی نیمکت تیم ملی ایران همراه شد چون اسکوچیچ در بازی اول با سوریه به دلیل ابتلا به کرونا از بازی دور بود ولی الان آماده بازی با عراق است.

ادووکات در بازی اول با تاکتیک دفاعی مقابل کره جنوبی ظاهر شد ولی در بازی با ایران وعده داده تاکتیک متفاوتی داشته باشد. برای دومین بار است این دو تیم در شهر دوحه به مصاف هم می روند. بازی اول این دو تیم در شهر دوحه در مسابقات انتخابی جام جهانی 1994 برگزار شد که عراق با نتیجه 2 بر یک با گل های احمد راضی و علاء کاظم پیروز شد.

دیدگاه تان را بنویسید