سردار بیشتر از همیشه به مورینیو و رم نزدیک شد!

چند وب سایت ایتالیایی خبر دادند که تامی آبراهام مهاجم چلسی به پیشنهاد رمی ها پاسخ منفی داده و حالا آنها به دنبال به خدمت گرفتن سردار آزمون هستند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پس از پیوستن ادین ژکو به اینتر، سران رم به دنبال یافتن جایگزین مناسبی برای مهاجم کهنه کار خود هستند. تامی آبراهام ستاره 23 ساله و انگلیسی چلسی، هدف نخست ژوزه مورینیو سرمربی جالوروسی برای جایگزینی ژکو بود ولی به نظر می رسد مذاکرات دو طرف در روز گذشته، بی نتیجه بوده است.

ورزش سه نوشت: وب سایت معتبر و ایتالیایی گاتزتا دلا اسپورت نوشت که روز گذشته پینتو مدیر ورزشی رم امیدوار بود که بتواند نظر مثبت تامی آبراهام مهاجم چلسی را جلب کند اما این بازیکن اصرار دارد که به کارش در لیگ برتر ادامه دهد. آبراهام منتظر رسیدن پیشنهاد آرسنال است و حتی با این باشگاه به توافق نیز رسیده است ولی توپچی ها هنوز با همتایان خود در چلسی مذاکرات را آغاز نکرده اند.

ژوزه مورینیو سرمربی رم طی روزهای گذشته چندین بار با آبراهام تماس گرفته تا او را متقاعد کند راهی رم شود ولی این بازیکن نتیجه نهایی برای پاسخ به پییشنهاد جالوروسی را به امروز واگذار کرده است. قرار است در جلسه امروز میان پینتو و آبراهام که با حضور فدریکو پاستورلو ایجنت لوکاکو نیز برگزار می شود، طرفین یک بار دیگر به مذاکره نشسته و پاسخ نهایی آبراهام را دریافت کنند.

اما علاوه بر گاتزتا، وب سایت های forzaroma و laroma24 نیز خبر داده اند در صورتی که پاسخ نهایی آبراهام به رمی ها منفی باشد، آنها به سراغ پلن B خود می روند. جایی که سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت و متئوس کنها مهاجم برزیلی هرتابرلین گزینه های دیگر مورینیو به شمار می روند.

سردار آزمون طی روزهای گذشته با رمی ها در ارتباط بوده و چنانچه پروژه جذب آبراهام به بن بست بخورد، او سریعا توسط پینتو جذب خواهد شد. البته این بازیکن با المپیک لیون و بایر لورکوزن نیز در ارتباط بوده است و باید دید در نهایت مسی ایرانی سر از چه تیمی در می آورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید