المپیک 2020 توکیو| پاداش پای سکوی زارع و گنج زاده پرداخت شد+ عکس

با حضور سرپرست کاروان، دبیر کل و در دفتر کادر سرپرستی پاداش پای سکوی آخرین مدال آوران بهمراه کادر فنی و سرپرستان تیمها پرداخت شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پاداش یورویی پای سکوی کمیته ملی المپیک بعنوان پاداش مدال آوران المپیک ۲۰۲۰ توکیو صبح امروز با حضور دکتر کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ، دکتر نصراللله سجادی سرپرست کاروان و در دفتر کادر سرپرستی به امیرحسین زارع و سجاد گنج زاده و کادر فنی و سرپرستان رشته های کشتی و کاراته پرداخت شد.

در این مراسم  به سجاد گنج زاده دارنده مدال طلا کاراته ۱۰۰۰۰ یورو و به امیرحسین زارع دارنده مدال برنز کشتی آزاد ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی بعنوان پاداش پای سکو اهدا شد.

برای کادر فنی و سرپرستان تیم های تیراندازی  ۷۰۰۰، کشتی آزاد ۵۹۵۰، کشتی فرنگی ۹۴۵۰، وزنه برداری ۳۵۰۰  و کاراته ۷۰۰۰ یورو معادل ۷۰٪ پاداش دریافتی ورزشکاران در نظر گرفته شده است که در اختیار رئیس فدراسیون قرار گرفته تا به تشخیص خود پرداخت کنند.

بر اساس این گزارش، پاداش اعطایی کمیته، نقدی و در محل بازیها پرداخت می شود و بدیهی است که طبق مصوبه وزارت ورزش و جوانان پاداشی جداگانه از سوی دولت به مدال آوران این دوره از بازیهای المپیک نیز پس از بازگشت به کشور و با حضور رئیس جمهور اهدا خواهد شد.بر اساس  مصوبه  وزارت ورزش پاداش کسب مدال طلای المپیک و پارالمپیک ۲ میلیارد تومان، مدال نقره یک میلیارد و250 میلیون تومان و مدال برنز 750 میلیون تومان در نظر گرفته شد .

طبق مصوبه هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به مدال آوران طلا، نقره و برنز کاروان اعزامی ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به ترتیب ۱۰۰۰۰ ، ۵۰۰۰ و ۳۵۰۰ یورو پاداش نقدی بعنوان پاداش پای سکو اهدا می شود.

12

13

دیدگاه تان را بنویسید