المپیک 2020| امیدواری محمد بنا به مدال آوری شاگردانش

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تمام شاگردانش را در بازی‌های المپیک توکیو شانس مدال دانست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی پیش از اعزام به بازی‌های المپیک اظهار کرد: خدا را شکر با شرایطی که فدراسیون کشتی فراهم کرده است ما هیچ مشکلی برای آماده سازی کشتی گیران نداشتیم و هر مسابقه‌ای که در برنامه‌هایمان داشتیم با استقبال و حمایت فدراسیون مواجه شدیم و تمام مسابقات مورد نظرمان را شرکت کردیم شرایط بسیار خوبی داشتیم و در حال حاضر نیز بچه‌ها آماده و سرحال برای روز مسابقه هستند.

وی درباره شناخت از حریفان گفت: در هر وزن با کشتی گیران خودمان ۱۶ کشتی گیر حضور دارند که همه از برترین‌های دنیا هستند البته تمام مربیان مرتب با بچه‌ها حریفان را بررسی و آنالیز می‌کنند. صحبت‌های لازم انجام شده، هرچند بچه‌ها جوانند، در عین حال باتجربه هم هستند. با بیشتر حریفان کشتی گرفتند و تقریباً همه را می‌شناسند و از نظر آمادگی جسمانی و در شرایط عالی قرار دارند و امیدوارم اتفاقات خوبی در توکیو رخ دهد.

سرمربی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: شرایط فرنگی کاران کشورمان عالی است و با وجودی که نخستین حضور بچه‌های ما در المپیک است، اما به آنان بسیار امیدوارم البته کشتی ورزش قابل پیش بینی نیست، اما در مجموع همه را شانس مدال می‌دانم.

 

دیدگاه تان را بنویسید