صحبت های آبی پوشان بعد از پیروزی در دربی

عملی شدن وعده انفجار در وزشگاه آزادی/ پاسخ قایدی و یزدانی به احتمال جدایی از استقلال

بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: به هواداران قول داده بودم ورزشگاه را منفجر کنم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بابک مرادی پس از برتری استقلال مقابل پرسپولیس در ضربات پنالتی دیدار مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر بازی را بردیم و آن را به هواداران مان تبریک می‌گویم. 

وی درباره قضاوت علیرضا فغانی توضیح داد: صادقانه بگویم عالی بود. یک آدم جنتلمن و یک داور بین‌الملی. به وی تبریک می‌گویم.

بازیکن استقلال درباره دبل کردن مقابل پرسپولیس در جام حذفی گفت: خدا را شکر. به هواداران تبریک می‌گویم. ان شاءالله همیشه خوشحال باشند.

مرادی درباره اینکه آیا به شادی پس از گلزنی‌اش فکر کرده بود یا ناگهانی و خودجوش این کار را انجام داد، گفت: این خوشحالی ناگهانی و خودجوش بود. خیلی خوشحال شدم. به هواداران قول داده بودم ورزشگاه را منفجر کنم و دوست داشتم در جریان بازی گل بزنم اما خدا را شکر در پنالتی گل زدم. خدا را شکر این مسابقه را بردیم و باز هم به هواداران تبریک می‌گویم. گل خود و پنالتی‌ام را به هواداران استقلال و تقدیم می‌کنم و امیدوارم دوست خوبم قائم اسلامی‌‌خواه هرچه سریع تر خوب شود و خیلی زود به میادین فوتبال بازگردد.

یزدانی: شاید آخر فصل جدا شدم

سیاوش یزدانی پس از برتری استقلال در دربی 96 اظهار داشت: ابتدا به هواداران مان تبریک می‌گویم، این کمترین هدیه‌ای بود که می‌توانستیم به آنها بدهیم. دو تیم قدرتمند با هم بازی داشتند و خوشحالم که بازی را بردیم. 

وی ادامه داد: دوست دارم در این چند بازی آخر نیز هدیه خوبی به هواداران بدهم و دینم را ادا کنم.

مدافع استقلال در مورد اینکه شرایط خوبی در این فصل داشته، عنوان کرد: اوایل که به استقلال آمدم با مشکلات زیادی از لحاظ پزشکی روبرو شدم و دوست دارم  با ادامه روند فعلی با خاظره خوبی از این تیم جدا شوم.

یزدانی در پاسخ به این سوال که با این صحبت‌ها احتمال دارد از استقلال جدا شود، گفت: نمی‌دانم، شاید. هواداران درک کنند که در این دو سال خیلی سختی کشیدم. دوست دارم آنها بدانند که منِ سیاوش یزدانی چقدر در این دو سال پول گرفتم و چه شرایطی دارم.

قایدی: ماندنم در استقلال به باشگاه بستگی دارد

مهدی قائدی بعد از برد استقلال در دربی 96، عنوان کرد: خدا را شکر می‌کنم که بازی خوبی بود.

بازیکن استقلال درباره اینکه در خصوص صحنه‌ای صحبت کنید که نزدیک بود گل بزنید، گفت: کدام صحنه؟ صحنه گلزنی زیاد داشتیم.

وی درباره اینکه در صحنه‌ای سیامک نعمتی توپ را از دروازه بیرون کشید، عنوان کرد: پای من در چمن گیر کرد و یک صدم ثانیه دیر رسیدم.

قائدی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری که درباره پنالتی بازی امشب پرسید، یادآور شد: مگر در پنالتی نبردیم؟ شما پرسپولیسی هستید و این حرف‌ها را می‌گویید. دنبال چه چیزی هستید.

بازیکن استقلال درباره اینکه گفته شده به شما پاداش داده خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما دنبال پاداش نیستیم، ما فقط به دنبال شاد کردن دل هواداران هستیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سال بعد در استقلال می‌ماند، گفت: توکل بر خدا. من گفته‌ام شرایطم در استقلال به باشگاه بستگی دارد. هر تصمیمی آنها بگیرند من مجبورم انجام دهم.

غفوری: بازی با پرسپولیس حیثیتی است

، ووریا غفوری پس از برد استقلال در دربی 96 اظهار داشت: خداراشکر توانستیم بازی را ببریم. بازی حساسی بود. توانستیم به مرحله بعدی برسیم و تمام تمرکزمان روی بازی‌های بعدی است.

کاپیتان استقلال در مورد اینکه این تیم به بردن پرسپولیس در جام حذفی عادت کرده، گفت: خداراشکر سال قبل هم بردیم. این بازی حیثیتی است. 

وی در مورد اینکه بازی کسل کننده بود و آیا از آن لذت بردند، عنوان کرد: نه، در چند سال همینطور است. در بازی‌های انجام شده همیشه نتیجه اینطور بوده، در جام حذفی هر تیمی بازی کند محتاط است و باید مراقب باشد گل نخورد.

مرادمند: یک جام به هواداران بدهکاریم

محمدحسین مرادمند بعد از برتری استقلال در دربی 96، عنوان کرد: ما به هواداران امسال یک جام بدهکاریم.

بازیکن استقلال درباره اینکه فکر می‌کنید جم حذفی قهرمان شوید، گفت: ان‌شاءالله.

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید