صحبت های شکوری و مطهری بعد از شکست در دربی

آغاز نشست یحیی با بهانه همیشگی!/ گل محمدی: استقلال در پنالتی ها بهتر از ما کار کرد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:دوست داشتم دوربین از طرف فوتبال برتر و شبهای فوتبالی نبود تا راحت صحبت می‌کردیم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یحیی گل‌محمدی بعد از دیدار مقابل استقلال در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: دوست داشتم دوربین از طرف فوتبال برتر و شبهای فوتبالی نبود تا راحت صحبت می‌کردیم. وجود مجریان رنگی و تحمل آنها برای ما سخت است. اگر صحبت نکنم، خیلی ها تمرکز کرده اند که کار را برای ما مشکل کنند و از جاهای مختلف فشار بیاورند که چرا صحبت نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: از همه چیز خبر دارید، دوست داشتیم دوست خوبمان دانیال هم اینجا بود تا کنفرانس را مدیریت می‌کرد اما نیروهایی هست که این مشکلات را به وجود می آورد.

گل محمدی درباره بازی امشب مقابل استقلال خاطرنشان کرد: بازی متعادلی بود، هم تیم ما و هم حریف محتاطانه بازی کردند، موقعیت زیادی روی دروازه‌ها نبود و در نهایت پنالتی تیم صعودکننده را تعیین کرد. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد و بتواند پنالتی بیشتری گل کند برنده می‌شود که استقلال این کار را بهتر انجام داد.

وی افزود: ما مسیر سختی پشت سر گذاشتیم، ۱۴ ماه تمرین داریم و مسابقه می دهیم در حالی که در اروپا هم لیگ و هم یورو تمام شده است اما ما هنوز ادامه می‌دهیم و وارد ماه پانزدهم می شویم. این اتفاق برای تیم ها مخصوصا ما که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو داشتیم سخت بود اما من از تک تک بچه ها تشکر می کنم که به خاطر این همه انگیزه تیم را اینجا رساندند. در لیگ شانس اول قهرمانی هستیم، سه بازی پیش رو داریم که باید تمرکزمان روی لیگ باشد تا قهرمان شویم.

وی در خصوص داوری بازی دربی یادآور شد: در مجموع عالی بود و تیم داوری خوب قضاوت کرد. صحنه‌ای دقیقه ۱۳ یا ۱۴ بازی بود که مطهری باید بدون شک اخراج می‌شد. در مجموع تیم فغانی خوب قضاوت کرد اما نظر کارشناسان را دیدم که اعتقاد داشتند مطهری باید اخراج می‌شد.

شکوری: باختمان را گردن در و دیوار نمی‌اندازیم

ابراهیم شکوری، مدیر اجرایی پرسپولیس پس از شکست سرخ‌پوشان در داربی ۹۶ اظهار کرد: بازی خوبی بود. ما ببازیم هم مصاحبه می‌کنیم ولی به داوری و این طور مسائل گیر نمی‌دهیم. آقای فغانی از دوستان ماست ولی او بازیکن استقلال را اخراج نکرد. فوتبال است و ما در پنالتی باختیم و چیزی از ارزش‌های ما کم نمی‌شود. ما هنوز در لیگ، تیم نخست هستیم و بهترین تیم ایران و شاید آسیا هستیم. فوتبال همین است و بازیکنانمان خوب بازی کردند ولی پنالتی یک بخشی‌اش شانس است.

او افزود: ما به هیچ‌کس و در و دیوار گیر نمی‌دهیم. ما فوتبال خوبی بازی کردیم و فوتبال همین است. خیلی تیم‌های بزرگ دنیا هم در پنالتی می‌بازند و در یورو هم این اتفاق را دیدیم.

مطهری: بزر‌گ‌ترین تیم‌های دنیا هم در پنالتی حذف شدند

حمید مطهری پس از شکست پرسپولیس مقابل استقلال در ضربات پنالتی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: هیچ ایرادی ندارد. تمام تلاش‌مان را کردیم اما نشد. به هواداران و تیم استقلال هم تبریک می گویم.

وی درباره اینکه آیا دومین شکست مقابل استقلال در ضربات پنالتی دلیل فنی دارد، توضیح داد: منظورتان از این حرف را نمی‌فهمم. ضربه پنالتی نیاز به تمرکز دارد و در آن لحظه بازیکن باید تصمیم خوبی بگیرد. دلیل فنی یعنی چه؟ در مسابقات یورو هم دیدید بهترین تیم‌های دنیا و اروپا در ضربات پنالتی حذف شدند. این مسائل طبیعی است.

مربی تیم پرسپولیس درباره واریز 10 درصد دیگر از مطالبات اعضای تیم قبل از دربی گفت: با این 10 درصد دریافتی ما به 70 درصد رسید اما روز گذشته هم گفتم برای این مسابقه به چنین چیز‌هایی فکر نمی‌کنیم. بازی را باختیم و گردن کسی هم نمی‌اندازیم. مسئولیتش هم با ما است.

 

دیدگاه تان را بنویسید