جی پلاس؛

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل آلومینیوم اراک

به احتمال زیاد تیم فوتبال پرسپولیس با ترکیب لک، حسینی‌، کنعانی‌زادگان،‌ امیری،‌ شیری،‌ سرلک،‌ نوراللهی،‌‌ ترابی،‌ پهلوان،‌ مغانلو و امید مقابل آلومینیوم اراک به میدان می رود.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم فوتبال پرسپولیس امروز از  ساعت 20:55 در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک می رود.

درون دروازه شاگردان گل محمدی مثل همیشه حامد لک قرار دارد.

مهدی شیری، سعید آقایی، سید جلال حسینی و محمدحسین کنعانی‌زادگان چهار مدافع قرمزها برای دیدار با آلومینیوم اراک هستند، این مدافعان در بازی‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند. 

عیسی آل کثیر به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده تا خط حمله پرسپولیس بار دیگر با تغییراتی همراه شود. شهریار مغانلو در کنار امید عالیشاه قرار دارد. باید دید زوج عالیشاه و مغانلو به نتیجه لازم در این جدال خواهند رسید یا خیر.

در خط میانی پرسپولیس میلاد سرلک با پایان محرومیت به ترکیب اصلی بازگشته و در کنار خود احمد نوراللهی را می‌بیند و مهدی ترابی و احسان پهلوان نیز با قدرت تکنیک و تهاجمی بالای خود به دنبال ایجاد موقعیت روی دروازه آلومینیوم اراک خواهند بود. 

ترکیب احتمالی پرسپولیس برای دیدار با آلومینیوم اراک؛

حامد لک، سیدجلال حسینی‌، محمدحسین کنعانی‌زادگان،‌ وحید امیری،‌ مهدی شیری،‌میلاد سرلک،‌احمد نوراللهی،‌مهدی ترابی،‌ احسان پهلوان،‌ شهریار مغانلو و امید عالیشاه

 

دیدگاه تان را بنویسید