جی پلاس

روزنامه های ورزشی اسپانیا؛ "خداحافظی ناعادلانه"

روزنامه های ورزشی اسپانیا حذف لاروخا از نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ را نادعادلانه عنوان کردند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، نخستین دیدار نیمه نهایی یورو  ۲۰۲۰ بین دو تیم اسپانیا و ایتالیا برگزار شد و آتزوری با پیروزی در ضربات پنالتی به فینال صعود کرد. اسپانیا با وجود برتری گل اول را در دقیقه ۶۰ دریافت کرد اما آلوارو موراتا پیش از پایان ۹۰ دقیقه توانست بازی را به تساوی برساند. در وقت های اضافه توپی از خط دروازه ها رد نشد و در ضربات پنالتی ایتالیا ۴ بر ۲ پیروز شد تا اولین فینالیست بازی ها لقب بگیرد. 

روزنامه های ورزشی اسپانیا به برتری لاروخا اشاره کردند و این شکست را ناعادلانه دانستند. آس با منتشر کردن تصویری از لحظه مهار پنالتی موراتا توسط دوناروما نوشت: "اسپانیا شایسته پیروزی بود اما در ضربات پنالتی مغلوب شد." 

روزنامه های اسپانیا

مارکا تیتر زد: "با افتخار" و نوشت: "اسپانیا که در زمین تیم برتر بود از ایتالیا در ضربات پنالتی شکست خورد و بدون شکست یورو را ترک کرد. کیه‌زا و موراتا گل های بازی را به ثمر رساندند و پنالتی ها به آتزوری لبخند زدند. لاروخا سربلند به خانه بر می گردد." 

روزنامه های اسپانیا

نشریه کاتالانی موندو دپورتیوو از کلمه "پایان" برای حذف اسپانیا از یورو استفاده کرد. این روزنامه نوشت: " لاروخا که تیم برتر میدان بود برابر ایتالیا در ضربات پنالتی شکست خورد و از صعود به فینال بزرگ بازماند." موندو در ادامه به عملکرد مهاجم شماره هفت اسپانیا اشاره کرد و نوشت: "موراتا که گل مساوی را به ثمر رساند ضربه پنالتی تعیین کننده را گل نکرد. اسپانیا با قدرت یورو را ترک کرد."

روزنامه های اسپانیا

اسپورت دیگر نشریه کاتالانی این خداحافظی را "ناعادلانه" خواند و نوشت: " اسپانیا در حالی در ضربات پنالتی شکست خورد که در زمین برتر از ایتالیایی بود که همیشه عقب بازی کرد." 

این روزنامه به آینده دار بودن تیم لوییس انریکه اشاره کرد و نوشت: "با وجود این شکست، سرمربی تیم ملی ساخته است که دوباره می تواند همه را به وجد آورد." 

روزنامه های اسپانیا

دیدگاه تان را بنویسید