سلطانی‌فر: پیش از اعزام به المپیکی ها پاداش می دهیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: عسگری با سهل‌انگاری المپیک را از دست داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در جمع ملی‌پوشان کاراته، اظهار داشت: می دانیم در این دو سال کاراته چه سختی هایی را برای کسب سهمیه المپیک متحمل شده است. شما قدم به قدم جلو رفته اید و در نهایت موفق شدید سه سهمیه را بدست آورید.

وی افزود: امروز در کنار شما حضور پیدا کردیم تا بدانید مجموعه ورزش در کنار شماست و فارغ از هر نتیجه ای که در المپیک کسب کنید، تمام کاراته کاها از نظر ما قهرمان هستند.

وزیر ورزش ادامه داد: جا دارد از ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی تشکر ویژه ای داشته باشم که با روحیه جوانمردی در خدمت تیم‌ملی است و این رفتار او موجب شده پورشیب نه تنها برای کاراته بلکه برای کل جامعه ورزش الگو باشد.

سلطانی فر خطاب به کاراته کاهای تیم ملی گفت: علاوه بر کمک هزینه‌های پرداخت شده، برای ورزشکاران اعزامی پاداش دیگری درنظر گرفتیم که پیش از اعزام پرداخت خواهد شد. قلب همه مردم ایران با شماست، بدون استرس و دغدغه در المپیک حاضر شوید و ان شاالله با دعای خیر مردم بهترین عملکرد را خواهید داشت.

در ادامه وزیر ورزش و جوانان از بهمن عسگری به عنوان ورزشکاری بااخلاق، نجیب خوب و پرتلاش نام برد که به خاطر یک اشتباه و سهل انگاری المپیک را از دست داد.

همچنین سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته در جمع مسئولان ورزش و ورزشکاران اظهار داشت: تیم ملی کاراته کشورمان مسیر سخت و دشواری را برای کسب سهمیه المپیک طی کرد و ما بیش از بیست رقابت بین المللی را برای اخذ چهار سهمیه سپری کردیم.

طباطبایی ادامه داد: کل جامعه کاراته متحد و همدل پشت قهرمانان ما هستند تا ان شاالله در المپیک‌ توکیو بتوانند بهترین نتیجه را کسب کنند، ظرفیت های کاراته بسیار زیاد است و امیدواریم سجاد گنج زاده، حمیده عباسعلی و سارا بهمنیار بهترین عملکرد را در المپیک داشته باشند.

پس از صحبت سرمربیان تیم ملی، ذبیح الله پورشیب کاپیتان تیم ملی مردان نیز در حضور مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک عنوان کرد: برای من همیشه منافع ملی در اولویت بوده و با توجه به اتفاقاتی که در تیم ملی مردان افتاد، وظیفه خود دانستم با اینکه سهمیه المپیک را کسب نکردم در تمرینات تیم ملی حضور پیدا کنم.

وی افزود: همه ما در کنار سجاد گنج زاده هستیم تا او بهترین عملکرد را در المپیک داشته باشد، موفقیت سجاد گنج زاده درالمپیک موفقیت همه ماست.

حمیده عباسعلی کاپیتان تیم ملی بانوان نیز در صحبت هایش اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به المپیک باید تمام تمرکز خودمان را روی بازی ها بگذاریم تا ان شاالله بهترین عملکرد را داشته باشیم. کاراته ما از بهترین های جهان است و با نتایجی که در المپیک کسب می کنیم این مهم را به اثبات خواهیم رساند.

 

دیدگاه تان را بنویسید