فرهاد مجیدی: داور گل سالم ما را مردود اعلام کرد/ زمین و زمان علیه استقلال شده‌اند

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:داور گل سالم ما را مردود اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فرهاد مجیدی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال استقلال مقابل آلومینیوم اراک در هفته بیست‌وپنجم لیگ برتر فوتبال، گفت: بازی بسته‌ای را دیدیم. در نیمه اول بازیکنان ما نتوانستند آنطور که باید و شاید بازی کنند. در نیمه دوم شرایط بهتر شد و داور متاسفانه گل ما را مردود اعلام کرد. واقعا برای من جای سؤال است، مشکل‌تان با استقلال چیست، با فرد است یا تیم؟ چرا این اشتباهات فقط برای استقلال است؟

وی افزود: هر هفته اشتباهات داوری برای استقلال است. خیلی راحت کنار خط صحنه را می‌بینند و گل را مردود اعلام می‌کنند. هواداران استقلال واقعا گناه دارند. شب گذشته هواداران تا صبح جلوی در هتل بودند. خانواده‌هایی هستند که یک هفته با برد استقلال خوشحال می‌شوند، چرا این کار را با باشگاه استقلال و بازیکنانش می‌کنید؟

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنانم 6 ماه است دریافتی نداشته‌اند و با تمام وجودشان بازی می‌کنند. هر بازی یک اشتباه داوری برای تیم ما رخ می‌دهد، اما برای تیم‌های دیگر هیچ اتفاقی نمی‌افتد. نمی‌خواهم خدای ناکرده حرفی بزنم که مدیون شوم، اما نمی‌توانم بگویم اشتباهات سهوی است. این حرف را با تمام وجودم می‌زنم.

مجیدی با بیان اینکه یک نفر باید حق استقلال را بگیرد، تصریح کرد: از زمانی که یک کلمه حرف زدیم زمین و زمان علیه ما شده‌اند. هواداران استقلال گناه دارند، این کارها را نکنید. به خدا آه هواداران شما را می‌گیرد. خیلی راحت، حساب شده و قشنگ تنها گل بازی را مردود اعلام کردند و سه امتیاز را از ما گرفتند. واقعا متأسفم و دیگر حرفی برای گفتن ندارم. شرمنده هواداران و بازیکنان تیمم شدم و نمی‌توانم چیزی بگویم. تک و تنها هستم و هیچ کسی کمک نمی‌کند. از درون تا بیرون باشگاه علیه استقلال هستند.

دیدگاه تان را بنویسید