ثریا آقایی: روز و شب به المپیک فکر می کنم

المپین بدمینتون گفت: برای رسیدن به المپیک توکیو مسیر بسیار سختی را از کودکی طی کردم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛‌ ثریا آقایی المپین بدمینتون کشورمان درباره کسب سهمیه المپیک توکیو عنوان کرد: برای این لحظه و سهمیه تلاش کردم و خیلی خوشحالم که توانستم در بدمینتون این سهمیه را برای اولین بار کسب کنم. امیدوارم راه خوبی برای دختران بدمینتون در آینده باشد. همچنین امیدوارم دختران ما به مدال المپیک فکر کنند. تمام شب و روزم المپیک بود و می خواستم هدفم را عملی کنم. من برای المپیک ریو تلاش کردم اما نزدیک مسابقات دچار آسیب دیدگی شدم اما در نهایت در توکیو صاحب سهمیه شدم.

او درباره آسیب دیدگی کهنه اش اظهار کرد:‌آسیب دیدگی ام برطرف شده و در سال ۲۰۱۹, در ۱۷ مسابقه شرکت کردم. طلای کامرون و ۲ مدال نقره دیگر بسیار کمک کرد تا امتیازم را در رنکینگ جهانی بالا ببرم. من تمرینات را با لغو مسابقات در خانه ادامه دادم. آسیب دیگری کمی کار را سخت تر کرد اما سعی کردم تحت نظر پزشک تمرینات را ادامه دهم و می خواهم در این ۳ هفته به اوج آمادگی برسم.

آقایی اصریح کرد: با برنامه ۱۰ ساله ای که فدراسیون در نظر گرفته بود از تیم نونهالان راهی برای من باز شد تا به امروز که به المپیک برسم. از پوریا, مددی و مربی ام سپاسگزارم که از بچگی برایم زحمت کشیده اند. همچنین از خانواده ام سپاسگزارم که در این مسیر به من کمک کردند.

برنامه حالا المپیک هر شب ساعت ۲۰ از شبکه ورزش به صورت زنده پخش می شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید