سانسور اعتراض حسینی علیه وزیر ورزش/ انتقاد استقلالی ها از وزیر و مدیرعامل

در حالی که سید حسین حسینی در پایان بازی با پدیده در حال مصاحبه با دوربین صدا و سیما بود و در اعتراض به وزارت ورزش از اوضاع عجیب آبی ها حرف میزد اما در اقدامی عجیب اظهارات حسینی قطع شد!

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ حسین حسینی پس از پیروزی 2 بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پدیده اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم 3 امتیاز این بازی را کسب کنیم. در هفته‌های اخیر تیم ما از نظر روحی شرایط خوبی نداشت و همه بازیکنان مشکل داشتند و آماده نبودیم. خدا را شکر که امروز توانستیم در دیداری که گره خورده بود، برنده شویم.

وی با اشاره به مشکلات تیم فوتبال استقلال در روزهای اخیر، تصریح کرد: در چند سال اخیر خیلی درمورد مشکلات صحبت کردیم و دیگر خسته‌ شده‌ایم. زمین تمرین و رختکنی که در اختیار داریم در حد نام استقلال نیست. هر سال تیم در مباحث مدیریتی به مشکل می‌خورد.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: نمی‌خواهم از مددی یا فرد خاصی نام بیاورم و بگویم ضعیف بودند، اما هر سال همین مشکلات را داشتیم. هر مدیرعاملی که آمده به مشکل خورده و نتوانسته آنجور که باید و شاید برای استقلال کارایی داشته باشد. ما خودمان خسته شده‌ایم.

وی تصریح کرد: برخی از بازیکنان 30 درصد، برخی 50 درصد و برخی دیگر که مبلغ قراردادشان کمتر بوده تا 60درصد از قراردادشان را دریافت کرده‌اند. من از سال 91 در این باشگاه بودم و سال‌های گذشته اینقدر مشکل نداشتیم. امسال فاجعه بوده است و شاید باور نکنید که بازیکنان جوان ما دنبال کارت به کارت هستند تا 2-3 میلیون تومان جابجا کرده و مشکلات‌شان را رفع کنند. وقتی بازیکن تمرکز نداشته باشد کارایی کافی را هم در زمین نخواهد داشت.

حسینی عنوان کرد: به نظر من تیم بزرگی مانند استقلال که اینقدر هوادار دارد و می‌تواند در آسیا عرضه اندام کند، حیف است که اینگونه در حقش احجاف شود. ما چیز زیادی هم نمی‌خواهیم؛ پول قرارداد و زمین تمرین را بدهد و خنده‌ دار است که بخواهیم درمورد سالن بدنسازی و استخر صحبت کنیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ما چند ماه دیگر با تیم الهلال بازی داریم، افزود: اگر آنها امکانات ما را ببینند به ما می‌خندند. اگر ما بخواهیم در زمین با حریف رقابت کنیم باید در شرایط برابر قرار داشته باشیم.

وی در مورد حواشی امروز باشگاه استقلال و حکم جلبی که برای مرادمند صادر شده بود، تصریح کرد: مدتی می‌گفتند که فوتبالیست‌ها پولکی هستند، اما ما شغل‌مان فوتبال است و تا سن خاصی می‌توانیم درآمد داشته باشیم. ضمن اینکه حرفه و شغل دیگری هم نداریم. همه ما خانواده داریم و بازیکنان روی پول‌های خود حساب کرده‌اند. مردامند زمانی که می‌خواست چک بدهد روی پولی که قرار بود از باشگاه بگیرد حساب کرده بود.

حسینی با بیان اینکه همه بازیکنان مشکل دارند، گفت: دلم برای بازیکنان جوان می‌سوزد که دنبال 2-3 میلیون تومان هستند. نمی‌خواهم از فرد خاصی نام بیاورم و بگویم خوب است یا بد؛ اما سوال من این است که چرا در سال‌های اخیر اینقدر مدیریت استقلال مشکل داشته است؟

در حالی که حسینی قصد اعتراض به وزارت ورزش داشت، در اقدامی عجیب اظهارات حسینی قطع و به نوعی صحبت های او سانسور شد.

میلیچ: به خاطر اسباب‌کشی مصدوم شدم/ باشگاه به من بی‌احترامی کرد

هرویه میلیچ مدافع تیم فوتبال استقلال پس از برتری ۲ بر صفر این تیم برابر پدیده گفت: ۷ ماه است که به من بی‌احترامی شده است. درباره جزییات اکنون نمی‌توانم صحبت کنم اما به موقع روی کاغذ به آن‌ها اشاره خواهم کرد. به باشگاه رفته بودم، راجع پول بلیت‌هایی که از جیبم دادم صحبت کنم اما انگار آن‌ها نیز قرار نیست پرداخت شود.

وی ادامه داد: خیلی نکات هم در رابطه با خودم است. می‌توانید الآن از من بپرسید که چه کسی استقلال را دوست دارد و چه کسی ندارد. من اکنون معیار خوبی شده‌ام و می‌توانم به روشنی پاسخ دهم.

میلیچ درباره این ادعا که در اسباب‌کشی مصدوم شده است، گفت: این قطعا درست است. من قبل از مصدومیت هم رفتم سراغ ماساژور تا من را ماساژ دهد. هتل من معلوم نبود و من نیاز به استراحت داشتم و وضعیت نامشخص بود اما ماساژور به من گفت حتی روغن برای ماساژ نداریم. الآن هم برای بازی احتمال مصدومیت بالا است و این جا به جایی‌ها باعث مصدومیت سایرین هم می‌شود. این پیروزی، ارزشمندتر از پیروزی ۲ بر صفر بود زیرا مربی و بازیکنان به خاطر باشگاه جنگیدند و شخصیت خود را ثابت کردند.

غفوری: مشکل استقلال را حل کنید تا با شرایط برابر بجنگیم/ با تعویض مدیرعامل و هیات مدیره چیزی عوض نمی شود

وریا غفوری پس از برتری 2 بر صفر استقلال مقابل پدیده اظهار داشت: خدا را شکر که بازی را بردیم و سه امتیاز حساس را گرفتیم. ان‌شاءالله برای بازی‌های بعدی جلو می‌رویم اما متأسفانه 2-3 روز قبل از این مسابقه مشکلی برای خودم پیش آمد و پس از پایان نیمه اول نتوانستم بازی را ادامه دهم. سعی می‌کنم به مسابقه بعدی برسم.

وی درباره شرایط به هم ریخته استقلال و مشکلات موجود بین مدیریت و فرهاد مجیدی توضیح داد: مجیدی درباره مشکلاتی صحبت کرده که در این چند سال به حق وجود داشته است. واقعاً اگر امکانات استقلال را با تیم‌های دیگر بسنجید می‌بینید حرف ما چیست. چیز زیادی نمی‌خواهیم بلکه امکاناتی معمولی برای تیم حرفه‌ای می‌خواهیم تا دچار مشکل نشویم. در این چند ساله  همیشه مشکل داشته‌ایم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال اضافه کرد: دور باطلی است که همیشه می‌چرخد. با تعویض مدیرعامل و هیأت مدیره چیزی عوض نمی‌شود. حرف من با فلان مدیر و فلان عضو هیأت مدیره نیست بلکه می‌گوییم مشکل تیم را حل کنید تا طبق شرایطی برابر با تیم‌های دیگر بجنگنیم و رقابت سالمی باشد. اینکه تیمی کلی مشکل داشته باشد و تیم‌های دیگر مشکلی نداشته باشند، درست نیست.

غفوری ادامه داد: نمی‌گوییم مشکل قراردادمان است قراردادهای ما خیلی هم خوب است اما نحوه پرداخت و نوع امکانات‌مان حرف داریم. تیم ما یک سالن بدنسازی ندارد که در آن تمرین کند.

وی درباره  وویس منتشر شده  که در آن می‌گویند به بازیکن و مربی ربطی ندارد که درباره این مسائل صحبت کنند، عنوان کرد: دقیقاً این حرف درست است اما وقتی که همه چیز درست باشد. وقتی درست نیست،شرایط و امکانات خوبی نداریم و اتفاق‌های خوبی نمی‌افتد، این مسائل به چه کسی ربط دارد؟ اگر بخواهند به سرمان بزنند و بنشینیم و نگاه کنیم چه کسی جواب هوادار را می‌دهد؟

مدافع استقلال خاطرنشان کرد: وقتی به کوچه و خیابان می‌رویم همه از ما می‌پرسند چه شده و چرا چنین اتفاقاتی می‌افتد و چرا نتایج آنگونه که باید نیست.

غفوری درباره اینکه سال‌ها است استقلال چنین مشکلاتی دارد اما به نظر می‌رسد مطرح کردن آنها در شرایط فعلی با هدف زدن احمد مددی انجام می‌شود، توضیح داد: الان هم می‌گویم مشکل ما شخص خاصی نیست. می‌گوییم شرایط و امکانات را فراهم کنند تا مثل تیمی معمولی نه در حد تیم بزرگی مثل استقلال به ما امکانات داده شود تا تیم بتواند نتیجه بگیریم امکانات را نداریم اما بیشترین بازدهی را از ما می‌خواهند. انتظار دارند تیم در چنین وضعیتی نتیجه بگیرد.

وی افزود: در کل تیم استقلال تشنج دارد و دور و بر تیم پر از حاشیه است این مسائل روی عملکرد استقلال تأثیر می‌گذارد. باید به خاطر وعده‌های عمل نشده باشگاه حکم جلب محمدحسین مرادمند را بگیرند امیدواریم وضعیت‌مان بهتر شود. مدیرانی که هستند و مدیرانی که می‌آیند و هر اتفاقی که می‌افتد باری از روی دوش تیم بردارند تا حواشی کمتر شده و ما و هواداران اینقدر حرص نخوریم.

مطهری: کاری نداریم مدیرعامل استقلال چه کسی است/ 40 میلیون هوادار را نادیده می‌گیرند

ارسلان مطهری پس از پیروزی 2 بر صفر استقلال مقابل پدیده اظهار داشت: مشکلات الان به اوج خودش رسیده، نمی‌دانم این مشکلات چرا همیشه برای ما است. من 2 سال است که به استقلال آمده‌ام اما این تیم 5-4 سال است درگیر این مشکلات است و فقط هم این مشکلات برای استقلال وجود دارد.

وی افزود: باید فکری کنند. نمی‌توانیم در مورد کسی صحبت کنیم. البته جریمه شدن مهم نیست. ما برای دل هواداران بازی می‌کنیم. کاری نداریم مدیرعامل کیست. می خواهیم شرایطمان درست شود. نمی‌خواهیم در مورد مدیر عامل صحبت کنیم. کادری بیاید که تیم را جمع و جور کند. این تیم 40 میلیون هوادار دارد. وقتی کاری نمی‌کنید یعنی نه فقط ما بلکه 40 میلیون هوادار را نادیده می‌گیرید. هوادران برای این تیم از جان و دل مایه می‌گذارند و حرص می‌خورند اما برایشان اصلا مهم نیست.

مهاجم استقلال تصریح کرد: برای رفتن به سالن وزنه 5 مکان را عوض می‌کنند. از غرب به شرق می رویم و شرق به جای دیگری می‌رویم. باید یک جای ثابت و استادیوم داشته باشیم. یک روز اینجا تمرین می‌کنیم و یک روز جای دیگر، این‌ها کوچکترین موارد است.

قائدی: امیدوارم هواداران استقلال صدای ما را بشنوند/ نمی‌دانستم مادرم به فرودگاه می‌آید

مهدی قائدی پس از برتری 2 بر صفر استقلال مقابل پدیده اظهار داشت: خوشبختانه پس از شرایط سختی که داشتیم توانستیم به پیروزی برسیم و دل هواداران را شاد کنیم. ما در این مدت خیلی سختی کشیدیم و به عنوان تیم اول پایتخت این نوع امکانات زشت است، از رختکن تا زمین تمرین.

وی ادامه داد: چند وقت قبل حرف های زیادی زدیم، اما هیچ اتفاقی نیفتاد. ما برای هواداران استقلال بازی می‌کنیم و نمی‌دانم چرا حمایت نمی‌شویم. تنها صحبت ما با هواداران است و امیدوارم باز هم صدای ما را بشنوند.

مهاجم ملی پوش استقلال در مورد اینکه با تیم ملی به ایران بازنگشت و مادرش در فرودگاه منتظرش بود، گفت: من با مجیدی هماهنگ کرده بودم. بعد از بازی‌های لیگ بچه ها 5 روز استراحت کردند و من استراحت نداشتم به همین دلیل مجیدی گفت چند روزی را بعد از تیم ملی استراحت کن. به همین دلیل از بحرین به دوبی رفتم.

وی ادامه داد: در مورد اتفاق رخ داده در فرودگاه باید بگویم که واقعا نمی‌دانستم که مادرم قرار است به فرودگاه بیاید و به من هم نگفته بود.

قایدی در پاسخ به این سوال که با این شرایط در استقلال می‌ماند یا خیر، تاکید کرد: قبلا هم گفته ام که با استقلال قرار دادم و هر اتفاقی که قرار است بیفتد آنها تصمیم می گیرند.

دیدگاه تان را بنویسید