پرسپولیسی ها پس از قهرمانی در سوپرجام چه گفتند؟

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:پرسپولیس همیشه ژن و DNA قهرمانی دارد و این موضوع در خون بازیکنان پرسپولیس است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، یحیی گل‌محمدی بعد از قهرمانی تیمش در سوپرجام فصل 98-99  در نشست خبری شرکت نکرد.

حمید مطهری،‌مربی پرسپولیس در نشست خبری گفت: به هواداران پرسپولیس تبریک می‌گویم. قبل از بازی گفتم دوست دارم جام را در تهران نگه داریم. این جام تقدیم به همه هواداران خوب ما.

وی افزود: در نیمه اول مثل همیشه نبودیم با وجود آنکه موقعیت برای گلزنی داشتیم. دلیل این اتفاق دوری بازیکنان از تمرین تیمی بود. بازیکنان و حتی یکی از مربیان ما در اردوی تیم ملی حضور داشتند و به همین دلیل تیم ما دو تکه شده بود. در این 2-3 روز که وقت داشتیم سعی کردیم بچه‌ها را خوب ریکاوری کنیم و خدا را شکر که توانستیم از کانال‌های کناری که شگرد تیم ما است استفاده کنیم.

مربی پرسپولیس تاکید کرد: موقعیتی به تراکتور ندادیم و جا دارد به هواداران و تک تک اعضای تیم تبریک بگویم. تیم ما امروز خوب کار کرد و مثل همیشه با ثبات خودش را نشان داد.

وی در خصوص اینکه با این قهرمانی انگیزه بازیکنان تیمش کم نمی‌شود گفت: پرسپولیس همیشه ژن و DNA قهرمانی دارد و این موضوع در خون بازیکنان پرسپولیس است. این بازی نه تنها انگیزه ما را کم نمی‌کند بلکه بچه‌های ما متعهدانه برای قهرمانی لیگ برتر تلاش خواهد کرد.

مطهری ادامه داد: این بازی سرآغاز مسیر سختی است که در آن پیروز شدیم. باید در ادامه لیگ به مسیرمان ادامه بدهیم. ما همیشه متعهدانه و پر تلاش به بازی‌ها ادامه می‌دهیم. دیدار با تراکتور نقطه عطفی برای ادامه مسابقات لیگ برتر است.

وی در خصوص غیبت دروازه‌بان دوم پرسپولیس در این تیم عنوان کرد: تیم ما همیشه نشان داده هیچ زمانی متکی به فرد نیست. همیشه نشان دادیم یک تیم به معنای واقعی هستیم. از جوانترین بازیکن تا با تجربه‌ترین بازیکن که سید جلال حسینی است همه متعهدانه در اختیار تیم هستند. شما دیدید در تیم ما تغییرات زیادی صورت می‌گیرد ولی شکل بازی همان است. ما یک تیم هستیم و به این موضوع افتخار می‌کنیم.

عبدی: برای دربی وقت زیاد است

 

مهدی عبدی پس از برد پرسپولیس مقابل تراکتور در بازی سوپرجام و اینکه آیا با این قهرمانی برای استقلالی‌ها در جام حذفی کری نمی‌خواند، اظهار داشت: هیچ حسی ندارم. برای دربی وقت زیاد است. ان‌شاالله صحبت می‌کنیم.

وی در مورد وضعیت مالی تیم پرسپولیس گفت: گفتند در مورد مشکلات مالی صحبت نکنید. ان‌شاالله حل می‌شود.

کنعانی زادگان: اجازه صحبت در مورد اسکوچیچ را به ما ندادند

حسین کنعانی زادگان پس از کسب سوپرجام فوتبال ایران در فصل 99-98 عنوان کرد: خداراشکر. خوشحالیم اما واقعا بدون هواداران لذت نداشت. قهرمانی برای ما عادی شده است. 

مدافع ملی‌پوش پرسپولیس در مورد وضعیت اسکوچیچ در تیم ملی گفت: نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم. به ما اجازه صحبت در این مورد را ندادند.

حسینی:امیدوارم قراردادهای همه تیم‌ها منتشر شود

سیدجلال حسینی بعد از قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام  اظهار داشت: مشکلات زیادی برای این مسابقه داشتیم چون هفت بازیکن ما در اردوی تیم ملی بودند و دو سه بازیکن مصدوم هم داشتیم.

وی افزود: ما اصلاً کنار هم تمرین می‌کردیم و هنگامی که تیم ملی اردو داشت تیم ما با نفرات کامل تمرین نمی‌کرد به همین دلیل امروز یک مسابقه سخت مقابل تراکتور داشتیم خدا را شکر توانستیم این بازی را ببریم و قهرمان شویم.

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه پرسپولیس پر از ملی‌پوش است و هر بازیکنی که تعویض می‌شد یک بازیکن دیگر تیم ملی به زمین می‌رفت، گفت: کار در تیم ما سخت است. اینکه یک بازیکن ملی به جای دیگری وارد زمین می‌شد درست است اما باید بپذیریم این بازیکنان 20 روز کنار هم حضور نداشتند.

وی در خصوص مشکلاتی که در  تیم فوتبال پرسپولیس وجود دارد، عنوان کرد: مشکلات در تیم ما وجود دارد و آقایان سمیعی و صدری در حال تلاش هستند ما هم منتظریم تا این مشکلات حل شود.

حسینی با بیان اینکه بحث دریافتی درصد در پرسپولیس  وجود ندارد، گفت: ما 55 درصد دریافتی داشته‌ایم ولی منتظر هستیم تا ببینیم شرایط چگونه می‌شود. من فقط امیدوارم شفاف‌سازی قراردادها انجام شود؛ ما می‌خواهیم این اتفاق رخ دهد. چه ایرادی دارد کل قراردادها منتشر شود.

خبرنگاری گفت آیا این صحبت شما واکنش به صحبت‌های فرهاد مجیدی است که حسینی پاسخ داد: نه، اصلاً. صحبت‌هایی که ما می‌گوییم به استقلال می‌چسبانند و صحبت‌هایی که آنها می‌گویند به تیم ما ربط می‌دهند نباید فضا اینگونه باشد. این درست نیست که همه مسائل را به این دو تیم ربط بدهند و بقیه تیم‌ها کارشان را انجام دهند.

حسینی در خصوص اینکه در این سال‌هایی که فوتبال بازی کرده آیا مالیاتش را خودش پرداخت کرده است یا خیر، گفت:‌ همه مالیات‌ها را خودمان پرداخت کرده‌ایم ما از نفت تهران اصلاً پولی نگرفتیم ولی باید مالیات قراردادش را بدهیم. ما از زمان نفت تهران دست‌مان به جایی بند نیست و هرجا هم که می‌رویم بدهکار هستیم.

ترابی: زمان زیادی تا بازی با استقلال مانده است

 مهدی ترابی پس از پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور در سوپرجام فوتبال ایران اظهار داشت: این بازی تمام شد و باید تمرکزمان را روی مسابقات لیگ برتر بگذاریم تا بتوانیم یک جام دیگر کسب کرده و به هواداران پرسپولیس تقدیم کنیم.

وی درمورد مصاف با استقلال در جام حذفی، خاطرنشان کرد: زمان زیادی تا آن بازی باقی مانده و فعلاً باید در لیگ برتر به مصاف نفت برویم.

نوراللهی: درمورد تمدید قراردادم از باشگاه بپرسید/ دلتنگ هواداران هستیم

احمد نوراللهی پس از قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در سوپرجام فوتبال ایران اظهار داشت: این پیروزی را به هواداران تبریک می‌گویم و به نظرم امروز جای آنها در ورزشگاه خالی بود. امیدوارم در بازی‌های بعدی هم عملکرد خوبی داشته باشیم و بتوانیم موفق باشیم.

وی در مورد شرایط لیگ برتر ادامه داد: شرایط سخت است. سپاهان به عنوان جدی‌ترین تعقیب کننده ما شرایط خوبی دارد. ما تلاش می‌کنیم که موفق باشیم و بتوانیم آخر فصل یک هدیه دیگر به هواداران بدهیم.

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس درمورد شرایط مالی باشگاه، خاطرنشان کرد: شرایط مالی همیشه سخت بوده است. شکایت‌ها تیم را تحت فشار قرار می‌دهد. امیدوارم مشکلات زودتر مرتفع شود تا بازیکنان بتوانند به کار خود ادامه دهند و مدیریت هم بتواند شرایط را کنترل کند. 

نوراللهی افزود: امروز لیاقت داشتیم و توانستیم برنده شویم. امیدوارم شرایط فراهم شوند تا هواداران بتوانند به ورزشگاه بیایندف چون دلتنگ‌شان هستیم. خوشحالیم که برنده سوپرجام شدیم و دل هواداران شاد شد. امیدوارم آخر فصل هم قهرمان شویم و دلشان را شاد کنیم.

وی درخصوص تمدید قراردادش با پرسپولیس، تصریح کرد: قرار داد 6-7 بازیکن رو به اتمام است و این سوال را باید از باشگاه و مدیریت بپرسید.

بازیکن ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صعود تیم ملی به مرحله دوم مقدماتی جام‌جهانی، اظهار داشت: خیلی خوشحالیم که صعود کردیم. زحمات یک تیم و انرژی مثبت مردم ایران بود که مثل همیشه برای ما ارسال شد و در نهایت تیم ملی صعود کرد. امیدوارم در مرحله بعد هم عملکرد خوبی داشته باشیم و به جام‌جهانی صعود کنیم.

نوراللهی درمورد شائبه تغییر کادر فنی تیم ملی، تصریح کرد: به نظر من اسکوچیچ و کادرش عالی بودند. البته همه زحمت کشیدند و شرایط سختی را تحمل کردند. صعود تیم ملی حاصل کار گروهی بود. خدا را شکر صعود کردیم و امیدوارم در مرحله بعد هم خوب باشیم و به جام‌جهانی صعود کنیم.

سمیعی: امیدوارم بتوانیم 2 جام دیگر را هم کسب کنیم

 

جعفر سمیعی پس از قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام فوتبال ایران درمورد شرایط بازیکنان تمدیدی پرسپولیس اظهار داشت: ما به بازیکنان اعلام کرده‌ایم و قرار شد بعد از سوپر جام به باشگاه مراجعه کنند.

سمیعی در پاسخ به این سوال که آیا اوضاع مالی باشگاه خوب است یا خیر، گفت: خدا را شکر.

وی ادامه داد: امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم دو جام دیگر را هم با کمک هواداران، بازی‌های خوب بازیکنان و تلاش کادر فنی کسب کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که لیگ قهرمانان آسیا را حساب نکردید؛ تصریح کرد: منظورم دو جام داخلی بود. 

شجاعی: هدف بزرگتری از سوپرجام داریم

 

علی شجاعی در مورد برد پرسپولیس در سوپرجام فوتبال ایران اظهار داشت: خداراشکر بازی خیلی خوبی بود. توانستیم اولین جام را در سال1400 برای پرسپولیس بگیریم و از این اتفاق خیلی خوشحالیم ولی هدف ما بزرگتر از این است. امیدوارم انگیزه بیشتری برای هدف بزرگتر ما باشد.

شجاعی در مورد اینکه آیا بازیکنان پرسپولیس از نظر مالی وضعیت خوبی دارند، گفت: نمی‌توانم در مورد مسائل مالی صحبت کنم.

بازیکن پرسپولی در مورد تقابل این تیم در جام حذفی با استقلال عنوان کرد: فعلا به دیدارهای پیش رو در لیگ فکر می‌کنیم که خیلی مهم است. الان زود است در مورد جام حذفی صحبت کنیم.

دیدگاه تان را بنویسید