واکنش ها به جدایی راموس از رئال مادرید+ تصاویر

هم تیمی سابق سرخیو راموس، به جدایی این بازیکن از رئال مادرید واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ از ماه‌ها پیش شایعات زیادی در رابطه با آینده سرخیو راموس در رئال مادرید شنیده می شد. اسطوره باشگاه رئال مادرید مذاکرات زیادی با فلورنتینو پرز انجام داد اما اکثرا گزارش‌ها حاکی از آن بود که دو طرف بر سر مسائل مالی و البته مدت زمان قرارداد با یکدیگر به توافق نرسیده اند.

 این اواخر زمزمه های جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید بیش از پیش شنیده می شد و طی روزهای گذشته این موضوع رنگ و بوی بسیار جدی تری به خود گرفت؛ در نهایت اما شب گذشته اتفاقی که پیش بینی می شد رخ داد و باشگاه رئال مادرید رسماً از جدایی سرخیو راموس خبر داد.
 
قطعی شدن جدایی سرخیو راموس از رئال مادرید با واکنش‌های مختلفی همراه بوده است. مسوت اوزیل، که پیش از این در رئال مادرید با راموس هم تیمی بود و رابطه بسیار خوبی نیز بین این دو نفر وجود داشت، در صفحه توئیتر خود به جدایی ال‌کاپیتانو از رئال مادرید واکنش نشان داد و نوشت: "بزرگترین اسطوره تاریخ باشگاه رئال مادرید را ترک کرده است. برادر من در مرحله بعدی حرفه ات موفق باشی. من هنوز هم به دورانی که با یکدیگر در مادرید گذراندیم با اشتیاق زیادی نگاه می کنم.»

واکنش ها به خداحافظی راموس از رئال مادرید

کریم بنزما نوشت:« فراتر از یک کاپیتان؛ دوست و برادر من، ممنون برای همه لحظاتی که با هم در مسیر کسب افتخار برای رئال گذراندیم. برایت بهترین ها را آرزو می کنم اسطوره.»

 

واکنش ها به خداحافظی راموس از رئال

ایکر کاسیاس نوشت:« دوست من، امروز خانه ات را ترک می کنی ولی همیشه اسطوره رئال باقی خواهی ماند. برایم افتخار بزرگی است که لحظات خوب زیادی را باهم سپری کردیم. بهترین ها را برایت می خواهم. بزرگ در بیرون و درون زمین.»

تیبو کورتوا هم نوشت:« ممنون سرخیو برای همه روزهای خوبی که باهم داشتیم. تو اسطوره رئال و تاریخ فوتبال هستی. بهترین ها را برایت می خواهم کاپیتان.»

دیدگاه تان را بنویسید