اسکوچیچ: بگذارید فعلا لذت ببرم/ هنوز سرمربی تیم ملی هستم!

دراگان اسکوچیچ سرمربی کروات تیم ملی فوتبال گفت: اینکه بتوانم ذره‌ای مردم ایران را خوشحال کنم، باعث افتخارم خواهد بود.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، دراگان اسکوچیچ در حاشیه مراسم استقبال و تجلیل از تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: در یک سال و نیم گذشته شرایط واقعا سختی را پشت سر گذاشتیم و سختی زیادی کشیدیم. سختکوشی زیادی داشتیم و به دلیل کرونا بازی‌های مان مدام به تاخیر افتاد. حتی میزبانی مسابقات را هم از ما گرفتند.

وی افزود: شرایط خیلی سختی بود و وقتی به بحرین رسیدیم، فشار برد چهار بازی روی دوش ما بود. واقعا راحت نبود به کشور سوم برویم و بخواهیم چهار بازی کرده و ببریم. این درحالی بود که سایر تیم‌های ملی سه دیدار داشتند و ما باید در این دوره فشرده سه بازی برگزار می کردیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: باید از زحمات بازیکنانم و همچنین کادرفنی ‌ام تشکر کنم. همین طور از فدراسیون فوتبال که بهترین شرایط را برای ما فراهم کرد. اینکه توانستیم مردم ایران را حتی یک ذره خوشحال‌تر کنیم باعث افتخار من است.

اسکوچیچ ادامه داد: ما فقط یک گام برداشته‌ایم. تازه اول مسیر است و باید کارهایی که قبلا درست انجام نشده بود، به درستی انجام بدهیم.

دراگان اسکوچیچ پس از اتمام مراسم تجلیل از ملی پوشان فوتبال کشورمان اظهار داشت: به لحاظ روانی مدیریت کردن این شرایط خیلی سخت بود زیرا ما جای کوچک ترین لغزشی نداشتیم. همین طور باید حواس‌مان را از لحاظ مصدومیت بازیکنان و بار فشاری که در تمرینات روی آنها بود جمع می‌کردیم.

به دلیل شرایط بد آب و هوایی چهار بازی در این دوره فشرده انجام دادیم. این تنها اولین قدم بود و تازه شروع مسیرمان است. مسیر طولانی داریم تا تیم قوی و قوی‌تری بسازیم.

وی درباره قرعه‌کشی مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا گفت: اکنون مهم ترین موضوع برای من این است که صعود کردیم و خیلی به اینکه قرعه‌کشی دور بعدی به چه شکلی خواهد بود، فکر نمی کنیم. الان دوست دارم از این دوره استفاده کنم، بروم و خانواده‌ام را ببینم و کمی به آرامش برسم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، درباره اینکه با توجه به ادعای شهاب‌الدین عزیزی خادم قراردادش با تیم ملی تمام شده و در این شرایط برنامه اش برای آینده چیست، توضیح داد: هنوز هم سرمربی هستم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه با توجه به تمدید مرحله به مرحله قراردادش، آیا همچنان با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد، عنوان کرد:‌ اگر اطلاعات بیشتری دارید خوش به حال‌تان! چیز بیشتری برای اضافه کردن ندارم.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه عزیزی‌خادم اعلام کرده قرارداد سرمربی تیم ملی به اتمام رسیده‌، گفت: اکنون قصد استراحت دارم و از شما(خبرنگاران) هم به دلیل اینکه آمدید و با من صحبت کردید، ممنون هستم اما بگذارید از این بردی که آورده‌ایم لذت ببریم. برای این صحبت‌ها وقت زیاد است.

سرمربی تیم ملی فوتبال در ادامه سوالات  مبنی بر اینکه با توجه به پیروزی‌هایش با تیم ملی کشورمان دوست دارند وی همچنان در این تیم بماند، گفت: گفتم اکنون اوضاع به این شکل است که بازی ها تمام شده و می‌خواهم از بردی که به دست آورده‌ایم لذت ببرم. بعدش درباره این مسائل صحبت‌ می کنیم. شرایط خیلی سختی را حل کردیم و اکنون هم وقت استراحتم است.بعدا برای  صحبت کردن نسبت به این موارد فرصت هست.

اسکوچیچ درباره اینکه حدود دو ماه دیگر رقابت‌های مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی شروع می‌شود، تصریح کرد: نه وقت کافی برای این صحبت ‌ها است. خیال تان راحت باشد زیرا تیم ‌مان را آماه خواهیم کرد.

وی درباره اینکه برایش تفاوتی ندارد تیم ملی در مرحله بعدی با چه تیم هایی هم گروه شود، گفت: ذهن خود را مشغول این فکرها نمی‌کنم. هر قرعه ای به ما بخورد با آن مواجه می‌شویم و چیزی نیست که دست ما باشد. برای مواجهه با هر چیزی و هر تیمی آماده هستیم.

دیدگاه تان را بنویسید