گزارش جی پلاس از لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱؛ ایران یک - برزیل ۳

برزیل با شکست ایران صدرنشین ماند؛ اشتباهات هم چنان ادامه دارد! +عکس و ویدیو/ آمار و جدول

تیم ملی والیبال ایران در یازدهمین دیدار خود در لیگ ملت های 2021 به مصاف برزیل رفت و با نتیجه 3 بر یک مقابل این تیم شکست خود را ششمین باختش در این رقابت ها را متحمل شود.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در هفته چهارم لیگ ملت های والیبال از ساعت 23:30 به مصاف برزیل صدرنشین رقابت ها رفت و با نتیجه 3 بر یک مقابل این تیم شکست خورد.

این ششمین باخت ایران بود که سبب شد برزیل با 10 برد و یک باخت به صدرنشینی خود در رقابت ها ادامه بدهد.

جدول رده بندی لیگ ملت های والیبال

جدول رده بندی لیگ ملت های والیبال

نشست خبری دیدار ایران و برزیل در لیگ ملت های والیبال 2021

 

در پایان مسابقه میلاد عبادی پور و ایساک از تیم های ایران و برزیل در میکسدوزن حضور پیدا کردند. کارلوس شوآنکه، سرمربی برزیل و ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم ملی ایران حاضر به پاسخگویی به اصحاب رسانه نشد.

 

عبادی‌پور:  فرق ما و برزیل زیاد نبود

میلاد عبادی پور پس از شکست 3 بر یک تیم ملی والیبال کشورمان مقابل برزیل در لیگ ملت های 2021 اظهار داشت: بازی سختی مقابل بهترین تیم جهان داشتیم. همه تیم‌ها باید به این تیم احترام بگذارند؛ آنها قهرمان جهان و المپیک هستند.من فکر می‌کنم می‌توانستیم در برخی ست‌ها مخصوصاً ست چهارم پیروز شویم، اما گاهی سرویس‌های خوبی نزدیم. فرق ما و برزیل زیاد نبود و می‌توانستیم در این بازی موفق باشیم، اما به آنها احترام می‌گذارم. ما مسابقه را بد شروع کردیم و نزدیک به پایان مسابقه بهتر شدیم. ما در حال آماده‌سازی برای المپیک هستیم و امیدوارم شروع خوبی در آن جا داشته باشیم. نکته مثبت در تیم ما این بود که ما جنگیدیم. ما قبل بازی نمی‌خواستیم 3 بر یک ببازیم. ما آینده خوبی خواهیم داشت و در المپیک خوب خواهیم بود. ما این مسابقات را ترک می‌کنیم و آماده المپیک می‌شویم. بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم، آنها شانس بیشتری داشتند. دم بچه‌های ما گرم که بازی را رها نکردند و جنگیدند. برزیلی ها با توپ‌گیری و سرویس‌های خوب اذیت‌مان کردند، اما ما تا لحظه آخر جنگیدیم.

ایساک: ایران بازی خوبی انجام داد

 سانتوس ایساک، مدافع تیم ملی والیبال برزیل پس از پیروزی 3 بر یک تیم ملی کشورش مقابل ایران در لیگ ملت های 2021 اظهار داشت: بازی سختی بود، اما بازیکنان به خوبی تیم را حمایت کردند. ایران بازی خوبی انجام داد. دلیل اصلی اینکه تیم ما خوب بازی کرد، این بود که هر امتیاز برای ما اهمیت زیادی داشت. تمام بازیکنان می‌خواهند در المپیک باشند، عملکرد تیم و تصمیم کادر فنی تعیین می‌کند که چه کسی در المپیک بازی خواهد کرد. همیشه به دنبال این هستیم که قدرتمندانه، متمرکز و خوب بازی کنیم. برزیل در هر بازی و حتی بازی برابر استرالیا تلاش می کند تا مثل همین بازی، آماده به میدان برود.

گزارش بازی ایران و برزیل در لیگ ملت های 2021

ست اول؛ 25-19 برزیل

هر  دو تیم بازی را بسیار نزدیک آغاز کردند، اما این برزیلی ها بودند که امتیاز 8 را زودتر کسب کردند تا در امتیاز 8 بر 6 به سود آنها، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول بروند. برزیلی‌ها که هدایت آنها در غیاب دال زاتو برعهده شوآنکه بود در امتیاز 14 بر 10 از ایران پیش افتادند تا آلکنو درخواست وقت استراحت کند. برتری برزیلی ها ادامه پیدا کرد تا در امتیاز 16 بر 10 یک بار دیگر هر دو تیم به وقت استراحت فنی بروند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به سود برزیل خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛25-23 ایران

این ست را تیم ایران بهتر از برزیل شروع کرد. در امتیاز 8 بر 5 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند، اما برزیلی ها در امتیاز 10 بازی را به تساوی کشاندند.  شاگردان آلکنو توانستند برتری خود را به دست آورده تا در امتیاز 16 بر 10 به سود آنها بازهم تیم‌ها به وقت استراحت فنی رفتند. برزیل در امتیاز 18 بر 17 از ایران پیش افتاد. این ست با نتیجه 25 بر 23 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

ست سوم؛ 25-19 برزیل

تیم ایران این ست را بهتر آغاز کرد، اما نتوانست روند خوب خود را ادامه دهد. در امتیاز 8 بر 6 به سود برزیل، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. چند امتیاز در این ست با حواشی همراه بود و بازیکنان و مربیان نسبت به تصمیمات داور معترض بودند. بازیکنان ایران در دریافت، سرویس و حمله اشتباهات زیادی داشتند تا نتیجه بازی 16 بر 12 به سود برزیل شد و هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 19 به سود برزیل خاتمه پیدا کرد.

ست چهارم؛ 25-21 برزیل

ست چهارم برای ایران با تغییرات اساسی آغاز شد. جواد کریمی، رضا عابدینی و بردیا سعادت وارد ترکیب شدند. برزیلی ها این ست هم عملکرد بهتری داشتند و در امتیاز 8 بر 4 به سود آنها، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی رفتند.  برزیل خوب و کم اشتباه ادامه داد تا در امتیاز 16 بر 8 به سود طلایی پوشان، بازیکنان هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم رفتند. سرویس های خوب اسفندیار و حمایت های کم نقص در زمین ایران موجب شد تا اختلاف امتیاز کمتر شود. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 21 به سود برزیل خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران در آخرین مسابقه خود در هفته چهارم امروز از ساعت 18:30 مقابل اسلوونی، پدیده این دوره از مسابقات قرار خواهد گرفت.

آمار دیدار ایران و برزیل در لیگ ملت های والیبال 2021

1

2

3

ترکیب 14 نفره ایران: میلاد عبادی‌پور، رضا عابدینی، سعید معروف، سیدمحمد موسوی، محمدرضا حضرت‌پور، مسعود غلامی، صابر کاظمی، مرتضی شریفی، علی‌اصغر مجرد، میثم صالحی، آرمان صالحی، امیرحسین اسفندیار، بردیا سعادت و جواد کریمی.

ترکیب 14 نفره برزیل: رزنده، رافائل، آلمیدا، فرناندو،هیدالگو، آیساک، دسوزا، داگلاس، مایک ریس، تالس، لوکارلی، آلن، فلاویو.

ویدیوی یک رالی جذاب

 

تصاویر دیدار ایران و برزیل در لیگ ملت های والیبال 2021

 

دیدگاه تان را بنویسید