مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲؛

رسانه های دنیا درباره برد ایران مقابل عراق چه نوشتند؟+ تصاویر

برخی رسانه‌های دنیا درباره صعود تیم ملی کشورمان به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی بازتاب دادند و از شاگردان اسکوچیچ تمجید کردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شب گذشته در چارچوب آخرین بازی از مرحله سوم راه یابی به جام جهانی 2022 قطر، تیم ملی کشورمان مقابل تیم ملی عراق به برتری یک بر صفر رسید و با صعودی مستقیم توانست به جمع 12 تیم برتر آسیا بپیوندد.

فارس نوشت؛ در همین اساس برخی رسانه‌های دنیا صعود تیم ملی کشورمان را مخابره کردند و به تمجید از شاگردان اسکوچیچ پرداختند.

سایت اسپورت کام کرواسی نوشت که ایران با هدایت اسکوچیچ توانست بازی حساس خود مقابل عراق را با پیروزی پشت سر بگذارد و به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی راه یابد.

این رسانه کرواسی نوشت که تیم ملی کشورمان با 6 برد و 2 باخت و تفاضل گل عالی مثبت 30 به مرحله بعدی راه یافت.

سایت ناسیونال کرواسی نوشت که اسکوچیچ و برانکو توانستند تیم‌های ملی ایران و عمان را به مرحله بعدی برسانند.

ناسیونال در گزارشی به 12 تیم صعود کرده آسیا به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی پرداخت و اظهار داشت که تیم ملی کشورمان با هدایت اسکوچیچ توانست از 4 بازی 4 برد کسب کند و به عنوان صدرنشین راهی مرحله بعدی شود.

سایت گازتا اسپورتیوا پرتغال نیز از صعود تیم ملی کشورمان به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی نوشت و به تمجید از شاگردان اسکوچیچ پرداخت.

سایت‌های ویتنامی و چینی نیز در خصوص 12 تیم صعود کننده به مرحله بعدی انتخابی جام جهانی مطلب نوشتند و از پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل عراق و صدرنشینی در گروه صحبت کردند.

  • جهاد ارسالی در

    یوزهای قدرتمندوتکنیکی تیم ملی فوتبال ایران با اقتدارضمن شکست تحقیرامیز کاتاتچ وشاگردان مغرورش وبا حفظ صدرنشینی به مرحله بعد جام جهانی صعود کردند

دیدگاه تان را بنویسید