عنایتی: شرایط واقعا اسفناک است/ عزم خود را جزم کرده‌اند تا ضربه محکمی به استقلال بزنند

رضا عنایتی گفت: شرایط واقعا اسفناک است. صحبت‌‎ها و اخباری که از باشگاه استقلال می‌آید واقعا در خور یک تیم بزرگ و طرفداران بسیار زیاد نیست.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهاجم سابق تیم ملی فوتبال ایران در رابطه با برتری مقابل تیم ملی فوتبال بحرین همچنین گفت: ما در جایی گیر کرده‌ایم که فکر نمی‌کنم هرگز در فوتبال چنین وضعیتی داشته باشیم. برای صعود از دور اول انتخابی جام جهانی دچار مشکل هستیم، این شرایط دشوار را نشان می‌دهد. پیروزی بسیار خوبی داشتیم و راضی کننده بود اما این پایان کار نبود. ما هنوز بازی‌هایی را داریم که هر کدام از آنها برای ما یک فینال است. امیدوارم بچه‌ها با تمام تمرکزشان روی دو بازی پیش رو فکر کنند و با امتیاز کامل از این دور صعود کنیم.

ایلنا نوشت؛ مهاجم سابق تیم ملی درباره عملکرد خط حمله در مسابقات بحرین گفت: توقع از بازیکنان بزرگ این است که در شرایط سخت به داد تیم برسند. بازیکنانی در داخل تیم ملی داریم که از نظر بین المللی باتجربه هستند و هر لحظه می‌توانند شرایط بازی را تغییر بدهند. آرامش باید بیش از پیش در تیم باشد تا شاهد اتفاقات ناگهانی و خدایی ناکرده تلخ نباشیم.

کاپیتان سابق استقلال درباره حضور کوتاه مهدی قایدی در مسابقات تیم ملی هم گفت: سرمربی این را تشخیص می‌دهد و در این شرایط نمی‌توانیم تحلیل کنیم که چرا این بازیکن کم بازی می‌کند یا یک بازیکن زیاد بازی می‌کند. یقینا مهدی قایدی بازیکن خوب و باکیفیتی است و باید دید اسکوچیچ چه دیدگاهی نسبت به او دارد.

عنایتی پیرامون حواشی اخیر باشگاه استقلال همینطور گفت: شرایط واقعا اسفناک است. صحبت‌‎ها و اخباری که از باشگاه استقلال می‌آید واقعا در خور یک تیم بزرگ و طرفداران بسیار زیاد نیست. متوجه نمی‌شوم که چه اتفاقی برای استقلال می‌افتد. دوستان واقعا همه عزم خود را جزم کرده‌اند تا ضربه محکمی را به استقلال بزنند و این اصلا خوب نیست. استقلال اگر سرپا باشد لیگ ما سرپاست و جذابیت مسابقات بیشتر می‌شود. واقعا این اندازه نامهربانی علیه استقلال عجیب است. 

او ادامه داد: هواداران با این تیم زندگی می‌کنند و نباید اوضاع اینطور باشد. وقتی سرمربی تیم به صراحت درخصوص مشکلات تیمش صحبت می‌کند و هیچ شخصی از باشگاه پاسخگو نیست، آدم فکرش به هزار راه می‌رود. من داخل تیم نیستم و نمی‌دانم چه باید بگویم اما از صحبت‌های آقای مجیدی واضح است که یکسری اتفاقات رخ داده که باعث آزرده خاطر شدن همه است. امیدوارم که شرایط درست شود و نگرانی هواداران کاملا به حق است.

 

دیدگاه تان را بنویسید