نشست خبری بازی عراق و هنگ‌کنگ

بشار رسن: به دنبال صدرنشینی هستیم/ مربی عراق: بازی مقابل ایران سرنوشت‌ساز است

رحیم حمید مربی عراقی و دستیار کاتانس در تیم ملی این کشور از آمادگی کامل این تیم برای رویارویی با هنگ کنگ خبر داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، رحیم حمید، دستیار سرمربی اسلوونیایی تیم ملی عراق اظهار داشت: بازیکنان ما با آمادگی کامل روز جمعه به مصاف هنگ کنگ می‌روند و می‌دانیم که مسابقه بسیار مهمی در پیش داریم. میزان اهمیت این بازی را درک می‌کنیم و پیروزی در این مسابقه تنها راه ما برای صعود است. خصوصاً قبل از مسابقه حساس برابر ایران که سرنوشت صدرنشین گروه را مشخص خواهد کرد.

رحیم حمید اضافه کرد: بازی با هنگ کنگ آسان نخواهد بود، آنها انگیزه دارند که مقابل ما نتیجه خوبی بگیرند. به شکلی بازی می کنیم که پیروز شویم هرچند دو بازیکن تاثیرگذار خودمان امجد عطوان و علا مهاوی را به دلیل دو اخطاره شدن در اختیار نداریم. بازیکنان جانشین جای نفرات اصلی را پر می‌کنند. ما روی 3 امتیاز این بازی حساب کردیم چون نمی‌خواهیم به دوم شدن در این گروه فکر کنیم.

دستیار کاتانتس همچنین گفت:کادر فنی به همه نفرات اعتماد کامل دارد. خوشبختانه سعد ناطق و ابراهیم بایش را هم در اختیار داریم. حقیقت این است که همه توانمندی خودمان را مقابل کامبوج نشان ندادیم و امیدواریم برابر هنگ کنگ عملکرد بهتری داشته باشیم تا به پیروزی برسیم. البته فراموش نکنید که در رطوبت بالایی بازی می‌کنیم و این مسئله روی توان فنی و بدنی بازیکنان تاثیرگذار است.

بشار رسن: به دنبال صدرنشینی گروه هستیم

بشار رسن هافبک تیم ملی گفت: همه بازیکنان برای ادامه صدرنشینی گروه و صعود به مرحله بعدی آماده هستند. ان شالله بتوانیم با پیروزی در بازی مقابل هنگ‌کنگ، مقابل ایران نیز نتیجه مثبتی کسب کرده و بعنوان تیم اول راهی دور اصلی مقدماتی جام جهانی شویم.

 

دیدگاه تان را بنویسید