جی پلاس

تمام حواشی جدال مرگ و زندگی ایران با بحرین| بوسه سردار بر پرچم!+ عکس و ویدیو

تیم های ایران و بحرین از ساعت 21 امشب در منامه به مصاف هم رفتند که این مسابقه با پیروزی ایران همراه شد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس،  تیم فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 قطر از ساعت 21 به مصاف بحرین رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود ایران به پایان رسید.

حاشیه های این مسابقه را در ادامه می خوانید:

* سردار آزمون پس از به ثمر رساندن گل اول ایران پرچم کشورمان که روی پیراهن تیم ملی نقش بسته بود بوسید. وی در ادامه به آغوش سعید عزت اللهی رفت و شادی گل خود را تکمیل کرد.

* پس از گل اول تیم ملی مهدی قائدی هم سیامک نعمتی را روی سکوهای ورزشگاه ملی منامه به آغوش کشید.

* سید محمد جعفر، کاپیتان و دروازه‌بان بحرین در دقیقه 57 پس از به کرنر رفتن توپ هم تیمی‌هایش را به آرامش دعوت کرد.

* در دقیقه 58 مهدی طارمی پس از به آسمان زدن موقعیت تک به تک سمت داور بازی رفت و به وی گفت مدافع بحرین رویش مرتکب پنالتی شده است.

*  سردار آزمون در دقیقه 61 گل دوم تیم ملی را به ثمر رساند تا در گلزنی دبل کرده باشد. البته مهدی طارمی هم هر دو پاس گل را برای هم تیمی خود ارسال کرد.

* کادر پزشکی تیم ملی در دقیقه 67 برای مداوای وحید امیری بیرون رفت و در نهایت با توجه به آسیب دیدگی این بازیکن سعید عزت‌اللهی جانشین وی شد.

* در دقیقه 68 محمد مرهون درون محوطه جریمه ایران روی زمین افتاد اما فو مینگ دستور به ادامه بازی داد و در نهایت با یک لبخند از مهاجم بحرین خواست از جایش بلند شود.

* مهدی طارمی در دقیقه 80 پس از به ثمر رساندن گل سوم ایران با حرکت دست خود شادی جالبی انجام داد. همچنین اسکوچیچ هم پس از این گل چند متری دوید و مقابل یک دوربین شادی کرد.

سایت «البوابه» عراق در تحلیل نیمه اول بازی ایران و بحرین نوشت: درخشش دروازه بان بحرین باعث شد تا نتیجه نیمه اول بازی با ایران با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد. محمد جعفر دروازه بان بحرین چندین موقعیت مسلم گلزنی را گرفت تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل در نیمه اول به پایان برسد.

 

* هلیو سوزا سرمربی پرتغالی بحرین نسبت به دیدار قبلی تیمش سه تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرده و ولید الحیام، عبدالوهاب المولود و محمد جاسم مرهون جانشین کمیل الاسود، علی مدن و راشد الهوتی شده‌اند.

* این مسابقه با یک دقیقه تاخیر و از ساعت 21:01 به وقت ایران آغاز شد.

* کیم جونگ هیوک داور چهارم مسابقه در همان لحظات ابتدایی بازی برای  ثانیه‌هایی با دراگان اسکوچیچ صحبت کرد.

* در دقیقه 7 داور پس از بیرون رفتن توپ به صادق محرمی به دلیل خطای ثانیه های قبلش روی ولید الحیام تذکر داد.

* در دقیقه 24 سید رضا عیسی برای پرتاب اوت چند متری جلو آمد که با تذکر فو مینگ مجبور شد به عقب بازگشته و توپ را از جایی که بیرون رفته پرتاب کند.

* شجاع خلیل زاده پس از خطای واضح خود روی محمد مرهون به داور چینی اعتراض کرد.

* در میانه‌های نیمه اول صادق محرمی مدافع بحرین را جا گذاشت که این موضوع سبب فریاد کشیدن هلیو سوزا بر سر بازیکن خود شد.

* در دقیقه 31 مهدی طارمی پشت محوطه جریمه بحرین با خطای احمد نبیل متوقف شد اما فو مینگ با وجود اینکه بازیکنان تیم ملی اعتقاد به کارت قرمز گرفتن مدافع حریف داشتند، نبیل را با یک کارت زرد جریمه کرد.

 

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران برای جدال مقابل بحرین

علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، احسان حاجی صفی، شجاع خلیل زاده، میلاد محمدی، مهدی طارمی، وحید امیری، محمد حسین کنعانی زادگان، احمد نوراللهی، علی قلی زاده و سردار آزمون.

جهانبخش و عزت اللهی که در بازی قبل در ترکیب اصلی قرار داشتند در این بازی نیمکت نشین شدند. سعید عزت اللهی، علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی گنجی، کریم انصاری‌فرد، پیام نیازمند، سامان قدوس، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر، سید مجید حسینی، کاوه رضایی، امیر عابدزاده و مهدی قایدی.

"فو مینگ" از چین به همراه ما جی، کانگ دونگ هو و کیم جونگ هیکو قضاوت این دیدار را بر عهده دارند. هم‌چنین طاهر عبدالحسین والد موحد موسی مسوول برگزاری این دیدار از کشور امارات متحده عربی خواهد بود.

ترکیب تیم ملی بحرین برای بازی با ایران

سید محمد جعفر، سید رضا عیسی، ولید الحیام، احمد نبیل، حمد شمسان،  علی حرم، جاسم الشیخ، کمیل الاسود، مهدی حمیدان، محمد مرهون و محمد الرمیحی

گاف عجیب صفحه رسمی AFC

اعلام ترکیب اشتباه ایران: تیم ملی با یک مدافع!

photo_2021-06-07_20-10-55

 

استوری یحیی گل محمدی برای تیم ملی فوتبال ایران

photo_2021-06-07_19-58-15

استوری محمد نادری برای تیم ملی فوتبال ایران

photo_2021-06-07_20-02-33

 

پوستر AFC برای دیدار ایران - بحرین

پوستر afc برای بازی امروز

استوری سید جلال حسینی برای تیم ملی فوتبال ایران

photo_2021-06-07_18-56-14

رختکن تیم ملی فوتبال ایران پیش از بازی با بحرین

 

 

 

دیدگاه تان را بنویسید