اسفندیار: معروف بهترین کاپیتان است/ کولف: سعید یک اسطوره است

دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان گفت: به نظر من سعید معروف بهترین کاپیتان است

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، امیرحسین اسفندیار پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی والیبال ایران مقابل بلغارستان در رقابت های لیگ ملت های 2021 اظهار داشت: ما این هفته را با پیروزی سپری کردیم و می‌رویم استراحت کنیم تا بتوانیم در بازی‌های بعدی بهتر و بهتر شویم.

وی ادامه داد: حضور معروف بسیار مهم است. او کاپیتان و بازیکن مهمی برای تیم بوده و بسیار ارزشمند است. من فکر می کنم او بهترین کاپیتان است و عملکردش در بازی خیلی خوب بود. او انرژی خوبی به تیم می دهد. در هر بازی اگر معروف بیرون از ترکیب باشد به بازیکنان انرژی می دهد و اگر داخل باشد فشار می آورد که بهتر، بهتر و بهتر باشیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال کشورمان خاطرنشان کرد: ما در بازی امروز و در بازی اول و سوم سرویس های خوبی زدیم. در بازی دوم خیلی خوب نبودیم، اما مرحله به مرحله بهتر شدیم. در نهایت من فکر می‌کنم سرویس و دفاع‌مان بهتر شده است.

اسفندیار گفت: من خیلی خوشحالم که بازی را بردیم و هفته را با برد تمام کردیم. امیدوارم بازی به بازی بهتر شویم و این پیروزی ها ادامه پیدا کند تا مردم را خوشحال کنیم.

کولف : معروف یک ستاره اسطوره است

نیکولای کولف، مدافع تیم ملی والیبال بلغارستان پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل ایران در رقابت های لیگ ملت‌های 2021 اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در این بازی از پتانسیل‌مان استفاده کردیم. این نخستین بازی کامل من بود و ما خیلی خوب بازی کردیم و حریف را تحت فشار قرار دادیم.

وی ادامه داد: سعید معروف یک ستاره در پست پاسوری است و با حضورش بازی را تغییر داد. به عقیده من او اسطوره است.

مدافع تیم ملی والیبال بلغارستان خاطرنشان کرد: می توانم بگویم که هدف من از حضور در این بازی‌ها پیشرفت و رسیدن به شرایط ایده‌آل است. این دومین تجربه من در لیگ ملت‌ها است. جو موجود در حباب لیگ ملت‌های والیبال خیلی برایم خوب و جذاب است، چون من در گذشته اندرسون را در تلویزیون می‌دیدم و او حالا اینجا است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید