جی پلاس

حواشی دیدار استقلال و ذوب آهن| حسینی در غیبت مظاهری به صد رسید؛ فرهاد تکنیکی شد +عکس و ویدیو

تیم استقلال با برتری مقابل ذوب آهن به جمع هشت تیم برتر جام حذفی صعود کرد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم های استقلال و ذوب آهن برای دومین بار در دو هفته اخیر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این مسابقه با برتری 2 بر یک آبی پوشان همراه شد.

ترکیب استقلال مقابل ذوب آهن

سید حسین حسینی، سیاوش یزدانی، عارف غلامی، محمد حسین مرادمند، مسعود ریگی، مهدی مهدی‌پور، فرشید اسماعیلی، وریا غفوری، محمد نادری، مهدی قایدی و ارسلان مطهری

ترکیب ذوب اهن مقابل استقلال

شهاب‌الدین گردان، وحید محمدزاده،عبدالله حسینی،میلاد جهانی، محمد پناهی، دارکو بیدوف، محمد قریشی،سینا اسد بیگی، فرشاد محمدی مهر ،محمد سلطانی مهر، علی خدادادی

ورود تیم ها به ورزشگاه آزادی

* سید حسین حسینی با حضور درون دروازه استقلال به آمار 100 بازی برای این تیم در مجموع رقابت‌های لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا رسید.

* حدود یک ساعت مانده به شروع بازی واحد سیار صدا و سیما برای پخش زنده این مسابقه وارد ورزشگاه نشده بود.

* وریا غفوری از بازوند مربوط به رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در این بازی جام حذفی استفاده کرد.

* ذوب‌آهن با پیراهن های جدید در این مسابقه به زمین رفته است.

* مجتبی حسینی و فرهاد مجیدی پیش از آغاز بازی خوش و بش گرمی با هم داشته و عکس یادگاری گرفتند.

*همچنین مهدی مهدی‌‍ پور هم با هم تیمی‌های سابق خود در ذوب آهن خوش و بش داشت.

* پیش از شروع بازی فرشاد محمدی مهر که سابقه بازی در استقلال را دارد با بازیکنان این تیم خوش و بش کرد.

* فرزاد مجیدی، کمک سرپرست استقلال از روی سکوها با فریاد کشیدن به تصمیم‌های داور اعتراض کرد.

* پس از خطای مسعود ریگی روی بازیکن ذوب آهن در دقیقه 27، هافبک استقلال به تصمیم موعود بنیادی‌فر اعتراض کرده و گفت فقط توپ را زدم که این موضوع سبب  شد بنیادی فر به ریگی تذکر جدی بدهد.

فرهاد مجیدی در جریان بازی برابر حریف، اینچنین آمادگی بالای خود را با قدرت تکنیکی‌اش به رخ کشید.

فرهاد مجیدی

* در دقیقه 45 بنیادی‌فر پس از اعتراض سیاوش یزدانی به وی تذکر جدی داد و پس از آن مدافع استقلال از داور عذرخواهی کرد.

* پس از پایان نیمه اول مهدی‌ مهدی‌پور به داور معترض شد.

* در نیمه اول با وجود حضور پیمان یوسفی برای گزارش مسابقه در ورزشگاه آزادی، وی به دلیل مشکلات فنی نتوانست این کار را انجام بدهد تا محمدرضا احمدی از داخل استودیو تلویزیونی بازی را گزارش کند. 

* دراگان اسکوچیچ و کادرفنی تیم ملی برای تماشای مسابقه در ورزشگاه هستند.

فرشید اسماعیلی پس از به ثمر رساندن گل اول استقلال و شادی گل با بازیکنان این تیم به سمت سید حسین حسینی دوید و خود را در آغوش این دروازه‌بان انداخت تا به این شکل از حسینی که پایه گذار گل بود تشکر کند.

* پس از اشتباه عجیب حسینی در مهار توپ که سبب به ثمر رسیدن گل اول ذوب آهن شد، فرهاد مجیدی به سمت نیمکت استقلال بازگشت و ابراز تاسف کرد.

* فرشید اسماعیلی پس از دبل خود در دقیقه 66 دوان دوان به سمت حسینی دوید تا با تقسیم شادی گل خود با وی، روحیه دروازه‌بان آبی پوشان را بازگرداند.

استقلال ذوب آهن جام حذفی حسین حسینی

* شهاب گردان پس از اعلام کرنر برای استقلال در دقیقه 70 فریاد بلندی سر امیر محمد پناهی، بازیکن ذوب آهن کشید.

* در دقیقه 80 داور با کارت زرد فرهاد مجیدی را به دلیل اعتراض جریمه کرد.

* در دقیقه 81 کادرفنی ذوب آهن قصد داشت ایوان مارکوویچ را جانشین دارکو بیدوف کند اما به دلیل آماده نبودن تابلوی تعویض، این اقدام با تاخیر انجام شد.

* سید حسین حسینی در دقیقه 86 و پیش از تعویض‌های استقلال با کارت زرد بنیادی فر جریمه شد زیرا وی اعتقاد داشت دروازه‌بان استقلال اتلاف وقت کرده است. البته این تصمیم با اعتراض حسینی همراه شد.

* در دقیقه 90 پس از اعلام نشدن خطا درون محوطه جریمه ذوب آهن روی محمد نادری برای لحظاتی در حالتی که به نظر می‌رسید قصد خروج از زمین را دارد با فریاد پشت نیمکت استقلال رفت اما در ادامه به جای خود در کنار زمین برگشت.

* مسعود ریگی در دقیقه 90 با برانکارد از زمین بیرون آمد و دیگر نتوانست به بازی بازگردد.

* در دقیقه 5+90 فرشاد ماجدی هم به دلیل اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

پس از پایان این بازی احمد مددی مدیرعامل استقلال با حضور در محل رختکن آبی‌ها به سید حسین حسینی تبریک گفت و در ادامه پیراهن استقلال با شماره ۱۰۰ را فرهاد مجیدی به نمایندگی از مجموعه تیم استقلال، به این دروازه‌بان اهدا کرد.

پس از اهدای این پیراهن از سوی فرهاد مجیدی به سید حسین حسینی، بازیکنان استقلال با این دروازه‌بان عکس یادگاری گرفتند.

سیدحسین حسینی پس از برتری 2 بر یک استقلال مقابل ذوب‌آهن و صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم بازی را ببریم. پس از دو باخت پشت سر هم مقداری شرایط بد بود ولی توانستیم این مسابقه را ببریم و ان‌شاءالله از هفته‌های آینده به روند پیروزی‌مان بازگردیم.

وی درباره اشتباه خود روی گل ذوب‌آ‌هن توضیح داد: بعد از سه ماه بازی کرده بودم. تمرین داشتم اما مقداری از شرایط بازی دور بودم. در سایر لحظات مسابقه شرایط خوبی داشتم اما در آن لحظه مقداری وضعیت بدنی‌ام خوب نبود و آن جوری شد و ان‌شاءالله بتوانم در دیدارهای بعدی جبران کنم.

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال درباره روحیه دادن فرشید اسماعیلی به خودش پس از به ثمر رسیدن گل دوم استقلال گفت: قبل از بازی با هم هماهنگ کردیم که اگر گل زد سمت من بیاید.

صدتایی شدن سید حسین حسینی

صدتایی شدن سید حسین حسینی

دیدگاه تان را بنویسید