جی پلاس

واکنشی تند به اظهارنظر جنجالی داریوش ارجمند درباره وزنه برداری زنان

نایب رییس بانوان فدراسیون وزنه برداری ایران گفت: ما نباید با هر صحبتی که به دور از انتظار و منطق است بلرزیم و از هدفمان دور شویم.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، وزنه برداری زنان در ایران حدود چهار سال است که فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده و مخاطبان زیادی هم جذب این رشته شده‌اند.

داریوش ارجمند پیشکسوت سینما و تلویزیون در مصاحبه‌ اخیر خود صحبت‌هایی را در خصوص وزنه برداری بانوان بیان کرده که موجب ناراحتی دختران فعال در این عرصه شده است. از جمله نکات جالب صحبت‌های این بازیگر تاثیر وزنه برداری در ناباروری بانوان است در حالی که وزنه برداران مطرحی در دنیا هستند که هم در سطح جهان و المپیک مدال دارند و هم طعم شیرین مادر بودن را تجربه کرده‌اند.

مریم منظمی نایب رییس بانوان فدراسیون وزنه برداری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی جی پلاس، در واکنش به صحبت‌های داریوش ارجمند اظهار کرد: ترجیح می دهم نبینم، سکوت کنم و با برنامه ریزی به کارم ادامه دهم تا به اهداف مورد نظر برسم و از دخالت و اظهار نظر در خصوص اموری که تخصص ندارم اجتناب کنم. این می تواند مهمترین پیام به این گونه اتفاقات باشد. به نظرم خیلی وقت‌ها سکوت کردن و ندیدن بهتر از هر کاری است.

او افزود: اگر حرفی زده شده که به نفع دختران ما نیست و منطقی هم نبوده، نباید پخش شود. مشکل ما این است هر کسی در مورد هر موضوعی نظر می‌دهد و من ترجیح می‌دهم این افراد دیده نشوند. من برای داریوش ارجمند احترام قائل هستم و هر کسی نظری دارد اما شخص و رسانه‌ای که این کلیپ را منتشر کرده مشکل دارد و باید ببینیم هدفش چه بوده است چون مقصر او است.

منظمی در پایان صحبت‌های خود تصریح کرد: آن شخص می‌خواهد رسانه خودش را معرفی کند، موضوعات خاصی را هم انتخاب می‌کند و نمایش تبلیغاتی راه می‌اندازد. با هر حرفی که به دور از انتظار و منطق است نباید بلرزیم و از هدفمان دور شویم. ما باید به فکر این باشیم که چرا کلا این فیلم منتشر شده؛ شاید خود آقای ارجمند الان به این نتیجه رسیده باشد که حرفش غیر منطقی بوده چون انسان ممکن‌الخطا است.  مگر کسی از من در مورد اینکه به عنوان مثال ویژگی‌های انتخاب یک بازیگر چیست سوال می‌کند که حالا با یک هنر پیشه در مورد رشته تخصصی وزنه برداری صحبت می‌کنند؟   

دیدگاه تان را بنویسید