جی پلاس

برنامه و نتایج کامل یورو 2020 +جدول

مسابقات یورو 2020 به خاطر اپیدمی کرونا از جمعه 21 خرداد و البته در سال 2021 برگزار می شود.

لینک کوتاه کپی شد

 

دور اول مسابقات
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
ترکیه 0 3 ایتالیا جمعه 21 خرداد 23:30
ولز 1 1 سوئیس شنبه 22 خرداد 17:30
دانمارک 0 1 فنلاند شنبه 22 خرداد 20:30
بلژیک 3 0 روسیه شنبه 22 خرداد 23:30
انگلیس     کرواسی یکشنبه 23 خرداد 17:30
اتریش     مقدونیه یکشنبه 23 خرداد 20:30
هلند     اوکراین یکشنبه 23 خرداد 23:30
اسکاتلند     چک دوشنبه 24 خرداد 17:30
لهستان     اسلواکی دوشنبه 24 خرداد 20:30
اسپانیا     سوئد دوشنبه 24 خرداد 23:30
مجارستان     پرتغال سه شنبه 25 خرداد 20:30
آلمان     فرانسه سه شنبه 25 خرداد 23:30

 

دور دوم مسابقات
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
فنلاند     روسیه چهارشنبه 26 خرداد 17:30
ترکیه     ولز چهارشنبه 26 خرداد 20:30
ایتالیا     سوئیس چهارشنبه 26 خرداد 23:30
اوکراین     مقدونیه پنج شنبه 27 خرداد 17:30
دانمارک     بلژیک پنج شنبه 27 خرداد 20:30
هلند     اتریش پنج شنبه 27 خرداد 23:30
سوئد     اسلواکی جمعه 28 خرداد 17:30
کرواسی     چک جمعه 28 خرداد 20:30
انگلیس     اسکاتلند جمعه 28 خرداد 23:30
مجارستان     فرانسه شنبه 29 خرداد 17:30
پرتغال     آلمان شنبه 29 خرداد 20:30
اسپانیا     لهستان شنبه 29 خرداد 23:30

 

دور سوم مسابقات
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
ایتالیا     ولز یکشنبه 30 خرداد 20:30
سوئیس     ترکیه یکشنبه 30 خرداد 20:30
اوکراین     اتریش دوشنبه 31 خرداد 20:30
مقدونیه     هلند دوشنبه 31 خرداد 20:30
روسیه     دانمارک دوشنبه 31 خرداد 23:30
فنلاند     بلژیک دوشنبه 31 خرداد 23:30
کرواسی     اسکاتلند سه شنبه اول تیر 23:30
چک     انگلیس سه شنبه اول تیر 23:30
سوئد     لهستان چهارشنبه 2 تیر 20:30
اسلواکی     اسپانیا چهارشنبه 2 تیر 20:30
پرتغال     فرانسه چهارشنبه 2 تیر 23:30
آلمان     کچارستان چهارشنبه 2 تیر 23:30

 

یک هشتم نهایی
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
        شنبه 5 تیر 20:30
        شنبه 5 تیر 23:30
        یکشنبه 6 تیر 20:30
        یکشنبه 6 تیر 23:30
        دوشنبه 7 تیر 20:30
        دوشنبه 7 تیر 23:30
        سه شنبه 8 تیر 20:30
        سه شنبه 8 تیر 23:30

 

یک چهارم نهایی
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
        جمعه 11 تیر 20:30
        جمعه 11 تیر 23:30
        شنبه 12 تیر 20:30
        شنبه 12 تیر 23:30

 

نیمه نهایی
تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
        سه شنبه 15 تیر 23:30
        چهار شنبه 16 تیر 23:30

 

فینال

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
        یکشنبه 20 تیر 23:30

 

 

 

 

 

 

 

گروه A
رده تیم بازی برد مساوی باخت برد
1 ایتالیا 1 1 0 0 3
2 ولز 1 0 1 0 1
3 سوئیس 1 0 1 0 1
4 تکیه 1 0 0 1 0

 

گروه B
رده تیم بازی برد مساوی باخت برد
1 بلژیک 1 1 0 0 3
2 فنلاند 1 1 0 0 3
3 دانمارک 1 0 0 1 0
4 روسیه 1 0 0 1 0

 

گروه C
رده تیم بازی برد مساوی باخت برد
1 اتریش          
2 هلند          
3 مقدونیه          
4 اوکراین          

 

گروه D
رده تیم بازی برد مساوی باخت برد
1 کرواسی          
2 جمهوری چک          
3 انگلیس          
4 اسکاتلند          

 

گروه E
رده تیم بازی برد مساوی باخت برد
1 لهستان          
2 اسلواکی          
3 اسپانیا          
4 سوئد          

 

گروه F
رده تیم بازی برد مساوی باخت برد
1 فرانسه          
2 آلمان          
3 مجاستان          
4 پرتغال          


یی

دیدگاه تان را بنویسید