جی پلاس

افشاگری از رابطه عجیب یوونتوس و رونالدو

مهاجم پرتغالی و باشگاه یوونتوس که نتوانستند به اهدافشان دست یابند و در حال حاضر همدیگر را تحمل می کنند در انتظار یک راه حل برای پایان دادن به این دوران سه ساله هستند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، معمولا عشق در یک رابطه که به بن بست رسیده و در آستانه فروپاشی است مدت هاست که از بین رفته است. در این دوره تلخ یک نفر مجبور است در کنار دیگری زیر یک سقف زندگی کند تا رابطه پایان یابد، یوونتوس و کریستیانو رونالدو دقیقا در این مرحله قرار دارند‌.

کریستیانو رونالدو

به نوشته ال پائیس، باشگاه تورینی پس از مضحکه جهانی به خاطر سوپرلیگ که در راس آن آندره‌آ آنیلی (رییس باشگاه) قرار داشت و کسب نتایج ضعیف در سری A که حضور تیم را در لیگ قهرمانان اروپا فصل آینده به خطر انداخته در سقوط آزاد به سر می برد. مهاجم پرتغالی هم از وضعیت کنونی ناراضی است و اکنون او و تیمش همدیگر را تحمل می کنند و احساس می شود که تنها تمایل دارند کامیون مخصوص اسباب کشی برسد تا یک گام دیگر به خواسته شان نزدیک تر شوند.

آمار نشان می دهد که رونالدو وظیفه اش را انجام داده است: ۱۰۱ گل در سه فصل که در این فصل با ۲۹ گل آقای گل سری A خواهد شد اما در پس این آمار، احساسات و چهره ستاره پرتغالی چیز دیگری را نشان می دهد. CR7 به تیم جان دیگری نداد و همچنین با هم تیمی هایش خیلی در ارتباط نیست به جز کارلو پینسویلیو، دروازه‌بان سوم یوونتوس که به دوست صمیمی اش تبدیل شده است. علاوه بر این، رابطه نه چندان عمیقش با باشگاه پس از حذف از لیگ قهرمانان از بین رفت. این فاصله از زمان به خطر افتادن کسب سهمیه لیگ قهرمانان به وجود نیامد چون به گفته رییس باشگاه سری A در اولویت قرار نداشت و موفقیت در لیگ قهرمانان هدفشان بود.

کریستیانو رونالدو

رونالدو رکورد های بد در یوونتوس دارد. دو هفته پیش در سه بازی پیاپی نتوانست گلی به ثمر برساند، اتفاقی دور از انتظار در طول دوران بازی اش. با این حال در دو بازی اخیر، یوونتوس را نجات داد. مشکل  اینجاست که در تورین معتقد هستند ستاره پرتغالی در بازی های مهم به یک شبح تبدیل می شود. مهاجم یوونتوس در زمین عصبی است و از همه خشمگین. شنبه پس از گلزنی در دیدار برابر اینتر که با پیروزی بانوی پیر همراه شد در دقیقه ۶۹ تعویض شد و با سر پایین زمین را ترک کرد. مدافعان رونالدو معتقدند که بازیکن پرتغالی باعث بهتر شدن تیم شده و دو اسکودتو فتح کرده است. با این حال امضای قرارداد با کریستیانو  ۱۱۲ میلیون یورو هزینه برداشت با دستمزدی سالیانه ۳۱ میلیون یورو. این انتقال تنها برای فتح لیگ قهرمانان انجام شد چون یوونتوس پیش از مهاجم پرتغالی برای هفت سال پیاپی قهرمان سری A شده بود. بانوی پیر این جام را هم در فصل جاری از دست داد.

کریستیانو رونالدو

آنیلی، مردی که تلاش کرد رونالدو را در آخرین دورانش به تیم خود بیاورد و رقمی بیش از ارزش ۲۴ سالگی ستاره پرتغالی بپردازد هم در شرایط خوبی قرار ندارد. علاوه بر افتضاح سوپرلیگ، مجبور شد در رابطه با رسوایی امتحان ایتالیایی لوییس سوارس در دادگاه حاضر شود. رییس تیم تورینی همچنین باید شرایط اقتصادی تیم را در دوران کرونا بهبود می بخشید. رونالدو تنها از لحاظ فوتبالی به یک مشکل تبدیل نشد بلکه از لحاظ اقتصادی هم این اتفاق افتاد. اکنون آنیلی می خواهد تیم را از نو بسازد و جوان کند. در چنین وضعیتی خورخه مندس، مدیر برنامه کریستیانو به دنبال یک خانه جدید است. رویای ستاره پرتغالی بازگشت به مادرید بود که فلورنتینو پرس با یک پاسخ قاطع در مصاحبه با چیرینگیتو به آن پایان داد. اکنون از منچستریونایتد و پاری‌سن ژرمن به عنوان مقصد بعدی CR7 اسم می برند اما رونالدو ۳۶ سال دارد و کامیون اسباب کشی با تاخیر رسیده است.

دیدگاه تان را بنویسید