ژاوی: همه پنالتی را دیدند اما من درباره داوری حرف نمی زنم!

ژاوی هرناندس، مربی بارسلونا به خطای مشکوک به پنالتی روی عثمان دمبله واکنش جالبی نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، بارسلونا در آلیانس آرنا و از هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان، 2-0 مغلوب بایرن مونیخ شد. بارسا در نیمه اول تیم بهتر میدان بود ولی در نیمه دوم با دو گل دقایق 51 و 5۴ لوکاس هرناندز و لروی سانه، قافیه را به میزبان باخت. این اولین شکست فصل بارسلونا بود.

ژاوی هرناندس، مربی بارسا، در پایان بازی گفت: بهتر از بایرن بودیم و فرصت های زیادی را از دست دادیم. بایرن اما از شانس های خودش به بهترین شکل استفاده کرد. این تفاوت دو تیم در بازی امشب بود. شش یا هفت موقعیت خوب داشتیم که استفاده نکردیم. گل اول بایرن روی اشتباه ما در یارگیری در درون محوطه جریمه بود. روی گل دوم هم باید یک نفر روی سانه خطا می کرد. نیمه اول کاملا در اختیار ما بود. نتیجه پایانی نشان دهنده اتفاقات واقعی درون میدان نیست اما لیگ قهرمانان همین است. اگر موقعیت‌های‌ گلزنی‌تان را از دست بدهید، تاوانش را پس خواهید داد. با وجود این باخت، در تیم نشانه های مثبتی دیدم. نتیجه پایانی منفی بود و باید از این شکست، درس های لازم را یاد بگیریم.

او درباره خطای مشکوک به پنالتی روی دمبله در نیمه اول گفت: همه دنیا پنالتی را دیدند ولی این موضوع دیگر تمام شده است. من هرگز در مورد داوری حرف نمی زنم.

ژاوی در پایان گفت: این یک قدم به عقب برای ماست. شایسته برد بودیم ولی با شکست به خانه بر می گردیم. شکستی که مستحقش نبودیم. بایرن به خاطر اشتباهات فردی ما برنده شد. باید یاد گرفت و به تلاش برای بهتر شدن ادامه داد.

دیدگاه تان را بنویسید