sport

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت:از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود بازی کردند، ای کاش حریف 10 نفره نمی‌شد.

جی پلاس، رسول خطیبی بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل نیروی هوایی عراق در نشست خبری اظهار داشت: سه امتیاز را گرفتیم دنبال این هدف بودیم. به بازیکنانم گفته بودم که در سه بازی گذشته تلاش کردید و جنگیدید  به همین دلیل مطمئن باشید خدا به شما شانس خواهد داد.

وی افزود: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود بازی کردند. ای کاش حریف 10 نفره نمی‌شد به دو دلیل این را می‌گویم. اول اینکه هر بازیکن حریف دو برابر انرژی گذاشتند که جبران کنند. دلیل دیگر هم اینکه بعد از اخراج بازیکن نیروی هوایی داور تمام برخوردها را به نفع حریف سوت زد.

سرمربی تراکتور تصریح کرد: داور با اعلام این خطاهای بی مورد بازیکنان ما را در میدان عصبی کرد. سعی می‌کردیم به بازیکنان آرامش بدهیم. من  پیش بینی کرده بودم بازی فیزیکی باشد و دیدید که همین طور شد. به هواداران تیم تراکتور تبریک می‌گویم. امروز مجبور شدیم به سه چهار بازیکن خود استراحت بدهیم که در بازی آینده با انرژی جدید وارد میدان شویم. ان شالله که این روند خوب را ادامه بدهیم. این بازی برای ما تمام شد، از این دقیقه و ساعت برای بازی بعدی آماده می‌شویم که بازی سرنوشت سازی است.

سرمربی تراکتور ادامه داد: پیشنهادی هم می‌خواهم به کنفدراسیون فوتبال آسیا بدهم. البته گذشته اما با توجه به فشردگی مسابقات و میزبانی خوب از تیم شارجه  کاش بعد از سه بازی دور رفت ، ای اف سی 4-5 روز به تیم‌ها استراحت می‌دادند که برای شروع بازی‌های برگشت کیفیتش مثل دور رفت باشد. الان همه مربیان نگران مصدومیت بازیکنان هستند و اینکه کیفیت بازی‌ها در این سطح پایین می‌آید. ان شالله سری بعد( با خنده)

 

تیکدری: برای برد در سه بازی برگشت هم قسم شدیم

مهدی تیکدری بعد از زدن گل سه امتیازی به تیم نیروی هوایی عراق  در نشست خبری اظهار داشت: خوشحالم که سه امتیاز مهم این بازی را گرفتیم. ما در بازی‌های قبل باید برنده می‌شدیم اما با بدشانسی‌های که داشتیم سه امتیاز زودتر از این نصیب ما نشد. هم قسم شدیم که سه بازی دور برگشت را با برد از میدان خارج شویم و نماینده شایسته‌ای برای فوتبال کشورمان باشیم و بتوانیم صعود کنیم.

وی افزود: امیدوارم و روند خوب خودمان را در دو بازی بعدی هم داشته باشیم و موفق شویم که صعود کنیم.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506670
ارسال نظر