life

جی پلاس

مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 در منطقه شرق و غرب برگزار می شود.

پلی آف

الغرافه قطر صفر – آلمالیق ازبکستان یک

الوحده عربستان یک (4) – نیرو هوایی عراق  یک (5)

الوحده امارات 2 – الزورا عراق یک

فولاد ایران4  – العین امارات صفر

 

 

 

برنامه هفته اول رقابت ها

 

تیم

نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
پرسپولیس 1 0 الوحده امارات چهارشنبه 25 فروردین 19
پاختاکور 3 3 تراکتور چهارشنبه 25 فروردین 19:30
گوآ 0 0 الریان چهارشنبه 25 فروردین 21:30
الشارجه 1 0 نیروهوایی چهارشنبه 25 فروردین 22:30
الوحدات 0 0 النصر چهارشنبه 25 فروردین 22:30
السد 1 1 فولاد چهارشنبه 25 فروردین 22:30
الدحیل 2 0 الشرطه پنج شنبه 26 فروردین 22:15
الهلال 2 2 آلمالیق پنج شنبه 26 فروردین 23:30
استقلال.ت 0 0 الشباب پنج شنبه 26 فروردین 23:30
استقلال 5 2 الاهلی جمعه 27 فروردین 00:45

برنامه هفته دوم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
الوحده امارات 0 0 گوآ شنبه 28 فروردین 19
نیرو هوایی 0 0 پاختاکور شنبه 28 فروردین 19:30
الریان 1 3 پرسپولیس شنبه 28 فروردین 21:30
تراکتور 0 0 شارجه شنبه 28 فروردین 22:30
فولاد 1 0 الوحدات شنبه 28 فروردین 22:30
النصر 3 1 السد شنبه 28 فروردین 22:30
الاهلی 1 1 الدحیل یکشنبه 29 فروردین 22:15
الشباب 0 2 الهلال یکشنبه 29 فروردین 23:30
آلمالیق 2 3 استقلال.ت یکشنبه 29 فروردین 23:30
الشرطه 0 3 استقلال دوشنبه 30 فروردین 00:45

 

برنامه هفته سوم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
الوحده امارات 3 2 الریان سه شنبه 31 فروردین 19
نیروی هوایی     تراکتور سه شنبه 31 فروردین 19:30
پرسپولیس     گوآ سه شنبه 31 فروردین 21:30
السد     الوحدات سه شنبه 31 فروردین 22:30
فولاد     النصر سه شنبه 31 فروردین 22:30
الشارجه     پاختاکور سه شنبه 31 فروردین 22:30
الدحیل     استقلال چهارشنبه یک اردیبهشت 22:15
آلمالیق     الشباب چهارشنبه یک اردیبهشت 23:30
الهلال     استقلال.ت چهارشنبه یک اردیبهشت 23:30
الشرطه     الاهلی پنج شنبه 2 اردیبهشت 00:45

 

برنامه هفته چهارم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
الریان     الوحده امارات جمعه 3 اردیبهشت 19
تراکتور     نیرو هوایی جمعه 3 اردیبهشت 19:30
گوآ     پرسپولیس جمعه 3 اردیبهشت 21:30
الوحدات     السد جمعه 3 اردیبهشت 22:30
پاختاکور     الشارجه جمعه 3 اردیبهشت 22:30
النصر     فولاد جمعه 3 اردیبهشت 22:30
الاهلی     الشرطه شنبه 4 اردیبهشت 22:15
استقلال.ت     الهلال شنبه 4 اردیبهشت 23:30
الشباب     آلمالیق ازبکستان شنبه 4 اردیبهشت 23:30
استقلال     الدحیل یکشنبه 5 اردیبهشت 00:45

 

برنامه هفته پنجم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
الوحده امارات     پرسپولیس دوشنبه 6 اردیبهشت 19
تراکتور     پاختاکور دوشنبه 6 اردیبهشت 19:30
الریان     گوا دوشنبه 6 اردیبهشت 21:30
فولاد     السد دوشنبه 6 اردیبهشت 22:30
النصر     الوحدات دوشنبه 6 اردیبهشت 22:30
نیرو هوایی     الشارجه دوشنبه 6 اردیبهشت 22:30
الشرطه     الدحیل سه شنبه 7 اردیبهشت 22:15
آلمالیق     الهلال سه شنبه 7 اردیبهشت 23:30
الشباب     استقلال.ت سه شنبه 7 اردیبهشت 23:30
الاهلی     استقلال چهارشنبه 8 اردیبهشت 00:45

 

برنامه هفته ششم رقابت ها

تیم نتیجه نتیجه تیم تاریخ ساعت
پرسپولیس     الریان پنج شنبه 9 اردیبهشت 19
پاختاکور     نیرو هوایی پنج شنبه 9 اردیبهشت 19:30
گوآ     الوحده امارات پنج شنبه 9 اردیبهشت 21:30
السد     النصر پنج شنبه 9 اردیبهشت 22:30
الوحدات     فولاد پنج شنبه 9 اردیبهشت 22:30
الشارجه     تراکتور پنج شنبه 9 اردیبهشت 22:30
استقلال     الشرطه جمعه 10 اردیبهشت 22:15
استقلال.ت     آلمالیق جمعه 10 اردیبهشت 23:30
الهلال     الشباب جمعه 10 اردیبهشت 23:30
الدحیل     الاهلی شنبه 11 اردیبهشت 00:45

 

گروه A

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1  الهلال 2 1 1 0 4
2 استقلال.ت 2 1 1 0 4
3 آلمالیق 2 0 1 1 1
4 الشباب 2 0 1 1 1

 

 

گروه B

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 شارجه 2 1 0 0 4
2 پاختاکور 2 0 2   2
3 تراکتور 2 0 2 0 2
4 نیرو هوایی عراق 2 0 1 1 1

 

گروه C

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 استقلال 2 2 0 0 6
2 الدحیل 2 1 1 0 4
3 الاهلی 2 0 1 1 1
4 الشرطه 2 0 0 2 0

 

گروه D

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 النصر 2 1 1 0 4
2 فولاد 2 1 1 0 4
3 الوحدات 2 0 1 1 1
4 السد 2 0 1 1 1

 

گروه E

رده تیم بازی برد تساوی باخت امتیاز
1 پرسپولیس 2 2 0 0 6
2 گوا 2 0 2 0 2
3 الوحده 2 0 1 1 1
4 الریان 2 0 1 1 1

 

این مطلب برایم مفید است
68 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503236
ارسال نظر