sport

جی پلاس

فراز کمالوند که این روزها درکنار فرهاد مجیدی قرار دارد در واکنش به اینکه آیا پرسپولیسی است؛ گفت: خسته نباشید!

گروه ورزشی جی پلاس، هواداری در ایران برای مسئولان به یک معضل بزرگ تبدیل شده و در آخرین جنجال هم آذری جهرمی وزیر ارتباطات به سبب کری خوانی برای استقلالی ها مورد سرزنش قرار گرفت. این اتفاق در حالی رخ داد که در سراسر دنیا همه مسئولان، مجریان و افراد صاحب منصب به راحتی درباره علاقه خود به تیم ها صحبت می کنند و هیچ مشکلی هم به وجود نمی آید.

یکی دیگر از افرادی که بارها پرسپولیسی یا استقلالی بودنش حاشیه ساز بوده؛ عادل فردوسی پور است. او که مجری برنامه نود بود بارها از سوی تیم های مختلف به طرفداری از تیم دیگر متهم شد و به خاطر این موضوع مورد انتقاد قرار گرفت در حالی که علاقه به تیم یک حق برای هر شهروندی است.

در سال 88 و زمانی که فراز کمالوند سرمربی گری تراکتور را برعهده داشت به یک باره روی آنتن زنده شبکه سه و در برنامه نود خطاب به فردوسی پور اعلام کرد که با او همکار بوده و می‌داند که یک پرسپولیسی‌ متعصب است و طوری برنامه‌ریزی کرده که پرسپولیس در این برنامه بیشترین رای را بیاورد! کاملا مشخص بود که فردوسی پور به سبب این اظهارنظر کمالوند بسیار ناراحت شده چرا که انتظار داشت این راز میان او و همکار قدیمی اش بماند اما مربی تراکتور به راحتی همه چیز را زیرپا گذاشت.

صرف نظر از علت بحث و مسابقه پیامکی برنامه نود، حالا دست روزگار همین بلا را سر کمالوند آورده و او به نوعی تاوان آن شب را پس می دهد. کمالوند در یک ویدیو که در ادامه گزارش آمده است اعلام می کند که قبل از آمدن به تراکتور پرسپولیسی بوده است اما حالا همه چیز را کتمان می کند. کمالوند گفت: من اعتراف می کنم که قبل از امدن به تراکتور طرفدار پرسپولیس بودم اما حالا تیمم را با هیچ چیز عوض نمی کنم. این موضوع عیب و عار نیست!

او بعد از بازی استقلال و فولاد در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیسی است یانه؛ گفت: خسته نباشید.

مدیر فنی استقلال همچنین در اظهارنظری جدید گفت: نمی‌دانم چطور پرسپولیسی هستم که خودم خبر ندارم؟ مربی پرسپولیس بودم؟ بازیکن پرسپولیس بودم؟ در این تیم فعالیت داشتم؟ وقتی هیچ فعالیتی با این تیم نداشتم چطور می‌توانم پرسپولیسی باشم؟ با این حال ترجیح می‌دهم اصلا به این مسائل نپردازم. ما می‌خواهیم در آرامش به کارمان ادامه دهیم. طبیعی است که حواشی این‌گونه را برای ما به وجود می‌آورند. بهتر است اصلا درمورد این مسائل صحبت نکنیم تا در شروع کار درگیر چالش نشویم.

همان طور که فردوسی پور و هر شهروند دیگری می تواند طرفدار یک تیم باشد؛ کمالوند هم می تواند پرسپولیسی باشد یا استقلالی. حتی می تواند پرسپولیسی باشد و در تیم استقلال کار کند یا برعکس.

اما این صحبت های او و رد کردن صحبتی که 11 سال پیش در برنامه نود انجام داد جای سوال دارد. او به راحتی می توانست بگوید در حال حاضر در استقلال هستم و هیچ تیمی برایم مهم تر از آن نیست اما او راه دیگری را انتخاب کرد؛ کتمان اعتراف!

با کتمان ویدیویی که به راحتی قابل دسترس است حالا کمالوند باید پاسخ بدهد که اگر علاقه او به پرسپولیس صحت ندارد پس چرا آن شب چنین جمله ای بر زبان آورد؟

سعید عزیزیان که تا هفته پیش در کادرفنی استقلال بود، روزی مربیگری دروازه بان های پرسپولیس را هم برعهده داشت اما هیچ گاه هیچ چیز را کتمان نکرد. همان طور هم که بازیکنان سرخابی می توانند بین دو تیم ردوبدل شوند، مربیان هم می توانند بین استقلال و پرسپولیس جابه جا شوند.

حالا کمالوند همان طور که خودش می گوید نه در پرسپولیس بازی کرده و نه مربی این تیم بوده پس دلیلی ندارد به خاطر اظهارنظرش درگذشته این چنین رفتاری به نمایش بگذارد. به قول خود کمالوند: عیب و عار نیست!

حجم ویدیو: 881.67K | مدت زمان ویدیو: 00:00:40
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1500133
ارسال نظر